Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 46 in /home/xlxqsakl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
پیستوله دستگاه رنگ پاش ترافیکی - فرتو ترافیک

پیستوله دستگاه رنگ پاش ترافیکی

با پیشرفت تکنولوژی و بهبود برخی از تجهیزات در انجام کارها استفاده از پیستوله دستگاه رنگ پاش ترافیکی توانسته در زمینه اجرای علائم راهنمایی و رانندگی نقش موثری را ایفا کند. پیستوله برقی یا رنگ پاش برقی یکی از تجهیزاتی است که برای رنگ پاشی محیط های افراد و سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

پیستوله رنگ ترافیکی

پیستوله های رنگ پاش در دو مدل برقی و بادی در بازار موجود هستند که می توانید با توجه به کاربردی که از آن انتظار دارید نوع محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

پیستوله رنگ ترافیکی از نوع برقی می باشد؛ زیرا سرعت کار را بالا می برد و می تواند نتیجه نهایی کار را زیباتر نمایان کند.

در این دستگاه از رنگ گرم استفاده می شود زیرا این رنگ با داشتن دوام و ماندگاری بهتر می تواند تا سالیان طولانی برای شما کارکرد مناسبی داشته باشد.

استفاده از پیستوله های برقی دارای کاربردهای ویژه ای نسبت به نوع بادی آن می باشد و برای استفاده از پیستوله بادی نیاز به کمپرسور باد دارد و برای برقی به این دستگاه نیازی نیست که این خود به تنهایی یکی از مزیتهای استفاده از آن می باشد.

دستگاه رنگ پاش ترافیکی

استفاده از پیستوله در دستگاه های رنگ پاش باعث ایجاد سطح یک دست و یک نواخت می شود و می تواند سرعت کار را بسیار بالا ببرد. این دستگاه دارای یک اسپری مخصوص و مناسب با وسیله است که در یک محفظه پلاستیکی یا فلزی قرار گرفته که مقدار بسیار کمی هوا درون خود ذخیره می کند تا بتواند به راحتی رنگ را به بیرون منتقل کند.

پیستوله های برقی دارای یک تفنگ در سر دستگاه است که کار انتقال رنگ به صورت پودر شده را بر عهده دارد و از این طریق رنگ را به بیرون منتقل می کند.

دستگاه رنگ پاش ترافیکی برای ایجاد خطوط در وسط جاده ها و برای ایجاد حد شانه خاکی و جاده استفاده می شود. با استفاده از این وسیله می توان سرعت کار را بالا برد و بدون نیاز به نیروی انسانی در تعداد بالا این کار را انجام داد. حتما در برخی از جاده های بین راهی دستگاهی را دیده اید که در حال انجام کار رنگ پاشی می باشد و در مدت زمانی بسیار کوتاه یک مسیر مشخص را دارای علائم راهنمایی و رانندگی می کند.

دستگاه رنگ پاش ترافیکی

فرمول رنگ ترافیکی

کار با وسیله و دستگاه برقی می تواند در زمان و انرژی شما صرفه جویی خوبی داشته باشد و با استفاده از این محصول می توان به دو روش افقی و عمودی رنگ پاشی جاده را انجام داد. فرمول رنگ ترافیکی علاوه بر داشتن کیفیت باید دارای تمامی استانداردهای لازم را داشته باشد تا بتواند به خوبی بر روی سطوح بتنی و آسفالت قرار گیرد و به مرور زمان دچار ریزش و تکه شدن نشود.

از دستگاه های پیستوله دار برای رنگ آمیزی دیوار منازل و ساختمانها، دربهای بسیار بزرگ مانند دربهای کارخانجات، برای پاکسازی مواد ضد عفونی کننده، رنگ آمیزی نرده ها و رنگ آمیزی مبلمان و سطوح چوبی مورد استفاده قرار می گیرد.

چگالی رنگ ترافیکی

رنگهای ترافیکی مانند دیگر رنگها که دارای کاربردهای متفاوتی هستند از ویژگی خاصی برخوردارند و برای رنگ آمیزی بتن و آسفالت بی نهایت کاربردی می باشند. چگالی رنگ ترافیکی با توجه به سرد بودن و گرم بودن رنگ متغیر است همچنین نوع کارخانه تولید کننده این محصول می تواند بر چگالی آن تاثیر گذار باشد.

همچنین این محصول می تواند تک جزئی و دو جزئی باشد که با توجه به این ویژگیها دارای کاربردهای متفاوتی هستند که در ادامه به آنها می پردازیم.

  • از مقاومت بسیار بالایی در مقابل ساییش برخوردار است.
  • در برابر شرایط جغرافیایی دوام خوبی دارد.
  • قابلیت چسبیدن به بتن و آسفالت را به خوبی دارد.
  • به سرعت خشک می شود.
  • مشخص و تعیین کننده محدوده راه ها را بر عهده دارد.
  • با تابش مستقیم نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد.
  • در طول شب بازتاب نوری خوبی دارد.

چگالی رنگ ترافیکی

پرایمر رنگ ترافیکی

زمانی که قصد رنگ آمیزی سطوح مختلف را دارید و برای خشک شدن آن نیاز ه فرصت ندارید بهتر است از پرایمر رنگ ترافیکی استفاده کنید. این محصول را باید بر روی سطوحی که از گرد و غبار و تمام آلودگیها عاری شده است با کمک غلطک بزنید و سپس از رنگ استفاده نمایید.

با استفاده از پرایمر طول عمر رنگ شما افزایش پیدا می کند و دیگر شما نگرانی بابت تغییر رنگ ندارید همچنین کیفیت نهایی کار شما را افزایش می دهد.

تینر رنگ ترافیکی

زمانی که در مورد رنگهای ترافیکی صحبت می کنیم منظور از این رنگ رنگهای سرد و دو جرزئی و تک جزئی می باشد و حلال این نوع رنگها تینر رنگ گرافیکی می باشد که باید با توجه به شرکت سازنده یا کارخانه عرضه کننده این محصول میزان مشخصی از تینر را به ان اضافه نمایید تا قدرت و کیفیت رنگ کاسته نشود.

این محصول با تینری که برای رنگهای مخصوص دیوار یا دربها استفاده می شود تفاوت دارد به همین دلیل بهتر است این محصول را از شرکت اصلی عرضه کننده آن خریداری نمایید.

تینر رنگ ترافیکی

رزین رنگ ترافیکی

در ساخت رنگهای ترافیکی از رزین که بر اساس یک سری مواد مختلف است ساخته می شود و دارای کاربرد بسیار متفاوتی می باشد. رزین رنگ ترافیکی در مقابل حرارت، سوختهای ماشینها، شرایط متفاوت جوی بسیار مقاوم است و می تواند دارای انعطاف پذیری بسیار خوبی باشد.

رزین نوعی پارافین است که در دمای پایین می تواند ماندگاری خوبی از خود نشان دهد و به همکین دلیل در رنگهای ترافیکی به کار گرفته می شود.

شابلون رنگ ترافیکی

با پیشرفت تکنولوژی و آسان شدن برخی از امور علاوه بر سرعت پیدا کردن کارها نتیجه نهایی نیز بسیار بهتر و با کیفیت تر شده است. این موضوع در ایجاد علائم راهنمایی و رانندگی نیز موثر بوده و شابلون رنگ ترافیکی به بازار ارائه شده است.

به همین علت دیگر نیاز به استفاده از ابزار سنگین و خاص برای ایجاد خطوط و رنگ آمیزی جاده ها و برخی دیگر از سطوح وجود ندارد و با استفاده از این شابلونها می توان به راحتی این کار را انجام داد و در وقت و هزینه صرفه جویی بسیار زیادی انجام دهید.

شبرنگ ترافیکی

برای شناسایی خیابانهای اصلی از فرعی یا برخی جاده ها برای تشخیص بهتر از شبرنگ ترافیکی استفاده می شود، که رانندگی را برای شما راحت می کند.با ارتباط گرفتن با مجموعه ما می توانید تمامی ابزار آلات مانند پیستوله، شبرنگ، شابلون و دیگر محصولاتی که برای ایجاد علائم راهنمایی و رانندگی نیاز دارید از ما خریداری نمایید.

شبرنگ ترافیکی

این مجموعه با داشتن سابقه بسیار طولانی در عرضه این محصولات می تواند علاوه بر راهنمایی لازم به شما در انتخاب محصولات متناسب با شرایط محیطی شما کمک نمایید. این مجموعه یک فروشگاه آنلاین است که شما با خرید خود می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما