قیمت کله قندی شبرنگ دار در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه انواع کله قندی شبرنگ دارکارخانه تولید کله قندی شبرنگ دار در اصفهان

کله قندی شبرنگ دار جزو تجهیزات ایمنی و ترافیکی هستند که برای کنترل ترافیک، هشدار و ایجاد امنیت بیشتر استفاده می شوند و اهمیت زیادی دارند. از این شبرنگ ها بیشتر در جاده ها، سد معبر موقت و معابر استفاده می شود. در ادامه می خواهیم بدانیم تاریخچه انواع کله قندی ها چیست.

قیمت کله قندی شبرنگ دار در اصفهان

تاریخچه انواع کله قندی شبرنگ دار

تاریخچه انواع کله قندی شبرنگ دار کله قندی شبرنگ دار که به آن اصطلاحا کله قندی ترافیکی نیز گفته می شود توسط چارلز اسکانلون در سال ۱۹۴۳ طراحی شده است. این کله قندی برای اولین بار در کشور انگلستان و در سال ۱۹۵۸ مورد استفاده قرار گرفته است. کله قندی ها در ابتدا از چوب ساخته می شدند اما با گذشت زمان از لاستیک ، پلاستیک و پی وی سی برای ساخت کله قندی ها استفاده شد.

کله قندی های شبرنگ دار نام های مختلفی هم دارد که از رایج ترین آن ها می توان به مخروطی، کله قندی و مخروط پلاستیکی اشاره کرد.

انواع کله قندی

کله قندی ها را می توان به سه دسته کلی کله قندی های ژله ای، یک متری و کف لاستیکی تقسیم بندی کرد.

کله قندی یک متری

کله قندی کف لاستیکی ۱ متری که به آن اصطلاحا کله قندی ۱ متری هم گفته می شود از جنس پلاستیک ساخته می شود. از نوع کله قندی ها در جاده ها، خیابان ها، محل کارگران و … مورد استفاده قرار می گیرند.

کله قندی ژله ای

کله قندی ژله ای به صورت مخروطی شکل ساخته می شود به همین دلیل می توان آن را به راحتی جا به جا کرد و در محل مورد نظر قرار داد. از این نوع کله قندی ها معمولا در فرودگاه ها، بزرگراه ها، خیابان ها و … به منظور علامت هشدار استفاده می شود.

کله قندی کف لاستیکی

کله قندی کف لاستیکی در دو نوع کف لاستیکی ۶۰ سانتی و ۷۰ سانتی موجود است. از این نوع کله قندی ها به عنوان یک مانع در مقابل مغازه و محل کار کارگران استفاده می شود.

کله قندی ها چه کاربردی دارند؟

کله قندی های ترافیکی به منظور جلوگیری از ترافیک بیشتر و هدایت کردن ترافیک در خیابان ها، معابر و … مورد استفاده قرار می گیرند. هدف اصلی استفاده از کله قندی ها این است که به رانندگان هشدار دهند که بر سطح معابر و جاده ها مانعی وجود دارد و باید مسیر خود را تغییر دهند.

کارخانه تولید کله قندی شبرنگ دار در اصفهان

کارخانه تولید کله قندی شبرنگ دار در اصفهان کارخانه تولید کله قندی شبرنگ دار در اصفهان انواع کله قندی های شبرنگ دار را با کیفیت بالا تولید می کند. کله قندی های تولید شده با توجه به اندازه، نوع مواد استفاده شده و شبرنگ بودن قیمت های متفاوتی دارند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید