Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/xlxqsakl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت انواع چراغ قرمز ترافیک - فرتو ترافیک

قیمت انواع چراغ قرمز ترافیک

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید روزانه تعداد بالایی خودرو در دنیا و بالا رفتن حجم ترافیک خودرویی نیاز به تجهیزات راهنمایی و رانندگی بیشتر شده است، یکی از ضروری ترین تجهیزات راهنمایی و رانندگی چراغ قرمز ترافیک است که به صورت کاملا هوشمندانه آمد و رفت خودروها و پیاده ها را کنترل می کند وظیفه اصلی این چراغ ایجاد نظم و انضباط ترافیکی و جلوگیری از بروز حادثه است.

قیمت انواع چراغ قرمز ترافیک

مشخصات چراغ قرمز راهنمایی رانندگی

مشخصات چراغ قرمز راهنمایی رانندگی چراغ راهنمایی و رانندگی وسیله ایی است که در چهار راه ها، تقاطع ها، میدان ها و … نصب می شود تا عبور و مرور افراد و خودروها را کنترل کند.

چراغ کنترل ترافیک به گونه ایی طراحی شده است که به صورت خودکار و هوشمندانه روشن و خاموش می شود، این چراغ طبق برنامه ریزی قبلی در زمان های معین روشن و خاموش می شود تا عبور و مرور را کنترل کند.

این محصول به از سه رنگ سبز، زرد و قرمز تولید شده است، رنگ زرد به معنای احتیاط است در هنگام روشن شدن رنگ زرد خودروها نباید وارد تقاطع ها شوند اما اگر خودرویی عبور کرده باشد باید بلافاصله به راه خود ادامه دهد، رنگ سبز به این معنا است که خودروها و عبران حق عبور دارند و می توانند به راه خود ادامه دهند ، رنگ قرمز به این معنا است که حق عبور ندارند و باید پشت خط کشی ها توقف کنند تا رنگ چراغ سبز شود.

رنگ سبز چراغ کنترل ترافیک دارای فام آبی است، همچنین رنگ قرمز آن دارای فام نارنجی است تا افرادی که به کور رنگی دچار هستند در تشخیص رنگ ها دچار مشکل نشوند، البته در مواقعی که تقاطع ها و چهار راه ها شلوغ می شوند مامورین راهنمایی و رانندگی می توانند به صورت دستی کنترل چراغ ها را در دست بگیرند و به صورت دلخواه آن ها را کنترل کنند تا از شلوغی خیابان بکاهند.

سفارش انواع چراغ قرمز ترافیک

سفارش انواع چراغ قرمز ترافیک به طور کلی تعداد زیادی از انواع چراغ ترافیک وجود دارند که برای مکان های مختلفی طراحی شده اند، شما می توانید سفارش انواع چراغ قرمز ترافیک را در دستور کار خود قرار بدهید ما بهترین نوع این محصولات را با ضمانت کامل در اختیار شما قرار می دهیم.

تیم ما با داشتن بهترین افراد که از لحاظ فنی و مهندسی در سطح بالایی هستند اقدام به عرضه بهترین انواع چراغ قرمز و دیگر محصولات ترافیکی می کند.

تجهیزات ترافیکی ما با داشتن بهترین سیستم برق دیگر مشکلات سیستم های قدیمی را ندارند و دچار خاموش شدن ناگهانی نمی شوند، تجهیزات ترافیکی ما بهترین عملکرد را در شرایط آب و هوایی مختلف دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما