Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 69 in /home/xlxqsakl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی 1402 - فرتو ترافیک

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی 1402

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی اعلام می شود. انواع تجهیزات ترافیکی و موارد استفاده از آن را می توان از فروشنده گان آن هم خریداری کرد و هم این که درباره شان معلومات اخذ کرد. از انواع تجهیزات ترافیکی می توان به سرعت گیرهای لاستیکی و پلاستیکی ، تابلوهای ترافیکی ،انواع شبرنگ ترافیکی و علائم راهنمایی و رانندگی و بشگه های ترافیکی ، جدا کننده ها و راهبند ، استوانه ایمنی و رفلکتور چشم گربه ای و گل میخ های پلاستیکی و چدنی و استاد های پلاستیکی و در نوع دیگر آن گلمیخ سرامیکی و رنگ های ترافیکی اشاره کرد.

 • مادر مجموعه ترافیک ساز با معرفی انواع تجهیزات ترافیکی نام برده شده با ارائه نمونه و آدرس مکان های اجرا شده ، بحث ماندگاری و ارائه تحویل موقت و تحویل قطعی پروژه
  در تاریخ مناسب خود آن می توانیم جهت اطمینان و اعتماد سازی مشتریان خود قدم برداریم.

 

"</p

استفاده از تجربه پروژه های اجرا شده با انواع تجهیزات ترافیکی :

از آنجا که مشتریان ما در سطح کشور دارای تجربه های مختلف و متفاوت از انواع تجهیزات ترافیکی مورد مصرف خود بوده اند، ما تجربه آنها را با شما در میان گذاشته و نسبت به انتخاب بهترین محصول برای پروژه های خود با شما خواهیم بود.

بررسی موارد مصرف انواع تجهیزات ترافیکی :

موارد مصرف انواع تجهیزات ترافیکی را می توان از این منظر مورد بررسی قرارداد که محل نصب و اجرای تجهیزات ترافیکی مورد نظر باید دارای استاندارد و متناسب با ویژگی های مکانیکی و فیزیکی محصول مورد نظر باشد. به عبارتی دیگر تجهیزات را به چه نحو میتوان در پروژه‌های ترافیکی تعریف نموده و از آن استفاده نمود. از آنجا که تجهیزات ترافیکی دارای استانداردهای خاص خود می باشد، ما در مجموع ترافیک ساز با توجه به فهرست بها و استانداردهای خاص آن در هر استان نسبت به تهیه و تولید و یا معرفی آن به همکاران خود اقدام نموده ایم

استفاده از تجربه پروژه های اجرا شده با انواع تجهیزات ترافیکی :

انتخواب بهترین محصول از انواع تجهیزات ترافیکی :

باتوجه به اینکه تجهیزات ترافیکی دارای تنوع خاص خود هستند، گاهی اوقات ما به انتخاب سلیقه‌ای آن توسط کارفرما های مربوطه مواجه بوده ایم، در صورتی که ما میتوانیم با کسب تجربه های متفاوت نسبت به دادن بهترین مشاوره به کارفرمای خود اقدام نموده باشیم.

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

<yoastmark class=قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی متفاوت است و این مسئله بر می گردد که به این که جنس این استوانه چگونه باشد و در چه زمینه هایی کاربرد داشته باشد.  شرکت هایی که در کار تولید این نوع از محصول هستند، تعیین کننده اصلی قیمت ها می باشند. از نمایندگی ها و یا دفاتر فروش آنان می توان قیمت این محصول را جویا شد. آنان قیمت عمده را اعلام می نمایند. اما برای قیمت گیری تکی می توان به فروشگاه هایی سر زد که در آن تجهیزات ترافیکی عرضه می شود. این فروشگاه ها هم در سطح شهر فعالیت می کنند و هم این که می شود آنان را در اینترنت پیدا کرد.

ولی قیمت های این استوانه ها این گونه هستند:

 • قیمت استوانه ترافیکی: 68000 تومان
 • قیمت استوانه ترافیکی مدل درجه یک: 147240 تومان
 • قیمت استوانه ترافیکی دو رنگ: 49000 تومان
 • استوانه ترافیکی شب رنگ با قیمت: 37000 تومان
 • استوانه ترافیکی معمولی با قیمت: 53000 تومان

خرید عمده استوانه ایمنی در جنس های متفاوت

خرید عمده استوانه ایمنی جنس های متفاوت در روش های گوناگون انجام می شود.  برای مثل شما می توانید به کارخانه ها تولیدی سر بزنید. در این کارخانه ها تجهیزات ترافیکی شهری اعم از مخروط ایمنی ترافیک، انواع تابلو ترافیکی، تجهیزات کنترل ترافیک و مانع ترافیکی تولید می شود.  خریدار عمده که اصولاً فروشنده های این وسایل می باشند، می توانند هر گونه استوانه و یا دیگر علایم را به صورت عمده و با قیمت های مناسب تهیه کند. بیشتر استوانه های ایمنی از جنس پلاستیکی تولید می شوند که به پلاستیک سخت و نرم تقسیم برندی می گردند.

بررسی موارد مصرف انواع تجهیزات ترافیکی :

خریدار سایز های مختلف استوانه ایمنی

استوانه های ایمنی هر یک دارای سایزهای متفاوتی می باشند که می توان این گونه به آنان اشاره کرد:

 • استوانه ایمنی در ارتفاع 45 سانتی متری
 • استوانه ایمنی در ارتفاع 75 سانتی متری
 • استوانه ایمنی با ارتفاع 100 سانتی متری
 • و غیره

خریدار این نوع از استوانه ها، برای کاربردهای گوناگونی از آن استفاده می کند و برای همین برایش اندازه و ارتفاع این استوانه ها مهم می باشد. بی تردید شما هم در جاده ها و خیابان ها با این استوانه ها برخورد داشته اید و حتی نوع بشکه اش را هم در بزرگراه ها دیده اید. این لوازم ترافیکی هر یک دارای ابعاد و خاص خود می باشند.

برند های معروف تولید کننده استوانه ایمنی

برند های معروف تولید کننده استوانه ایمنیبرندهای معروف تولیدکننده استوانه ایمنی را می شود این گونه نام برد:

 • بارز پلاستیک
 • سازگان افزار یزد
 • تجهیزات ایمنی راه
 • آلما ساین
 • و دیگر برندها

در بازار خرید و فروش انواع مختلفی تجهیزات ترافیکی، می توان محصولات این برندها را نیز پیدا کرد و در خریدشان اقدام نمود. آنان با استفاده از جنس پلیمرها، بهترین نوع استوانه ایمنی را تولید می کنند. در این بازارها علاوه برای فروش این وسیله، فروش دست انداز پلاستیکی هم انجام می شود. برای خرید اینترنتی سرعت گیر و همچنین استوانه پلاستیکی برندهای نام آشنا، می توانید به فروشگاه های متعدد آنلاین هم مراجعه کنید. در این وبسایت ها در انواع مختلفی استوانه ها به فروش گذاشته می شوند.

موارد استفاده استوانه ایمنی

موارد استفاده استوانه ایمنیاز استوانه ایمنی برای مواد گوناگون استفاده می شود. مثلاً در جایی که کارگران کار می کنند یا ماشین خراب شده و در گوشه ای پارک شده و یا در اتوبان های گوناگون. همچنین در برخی از ساختمان های اداری و پارکینگ های عمومی هم این نشانه ها بکار گرفته می شوند.  استوانه ایمنی بیشتر در جاهایی مورد استفاده قرار می گیرد که در آن احتمال خطر وقوع حادثه وجود دارد. برای همین است که اغلب آنان شبرنگ هستند و از رویدادهای مختلف پیشگیری می کنند این نوع از وسیله یکی از کاربردی ترین تجهیزات ترافیکی محسوب می شود و ساختار و جنس آن طوری طراحی شده که در هنگام برخورد با آن، به کسی آسیبی نمی رساند.

قیمت استوانه ایمنی

استوانه های ایمنی، محصولاتی هستند که به عنوان یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند. این استوانه ها در ابعاد گوناگون تولید و با قیمت استوانه ایمنی مناسب به فروش می رسند و در مکان های بسیار زیادی هم مورد استفاده قرار می گیرند، مهم ترین کاربرد آنها مربوط به جدا سازی قسمت خاصی از جاده و یا جدا سازی خیابان و پیاده رو ها می باشد و به صورت معمول، به صورت دائم یا برای مدت زمانی طولانی نصب می شوند. برای نصب آنها فقط می توان از پیچ یا چسب استفاده کرد و فرایند راحت نصبشان را نیز می توان یکی دیگر از مزایای آنها دانست.

با توجه به اینکه استوانه ایمنی انواع گوناگونی دارند، نمی توانیم قیمت دقیق آنها را مشخص کنیم. بدون شک قیمت آنها به ابعاد، جنس مواد اولیه و کاربرد هایش بستگی دارد؛ اما در نهایت باید بدانید که قیمت استوانه ایمنی امروزه بسیار ناچیز به شمار می روند و آنها به خصوص در قیاس با کاربردشان، بسیار مقرون به صرفه هستند.

خرید عمده استوانه ایمنی در جنس های متفاوت

قیمت کله قندی ترافیکی

کله قندی ترافیکی به طور کلی در دو نوع کله قندی پلاستیکی و کله قندی ژله ای تولید و به فروش می رسند و بسیار محبوب و مورد استفاده واقع می شوند؛ بدون شک این دو نوع تفاوت هایی را نسبت به هم دارا هستد اما در نهایت از هر دو برای هدایت رانندگان و جلوگیری از سرعت زیاد و تصادفات جاده ای استفاده می شود. هر دو نوع این کله قندی ترافیکی، اکثرا به صورت موقت مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل اینکه نیاز به نصب شدن ندارند، از قابلیت جا به جایی برخوردارند. این دو محصول هم مانند دیگر انواع تجهیزات ترافیکی و یا استوانه ایمنی که پیش تر به آن پرداختیم، قیمت کله قندی ترافیکی چندان بالا نیست.

اما به صورت کلی، قیمت کله قندی ژله ای از نوع پلاستیکی آن کمی گران تر است و دلیل این امر، داشتن ویژگی های بیشتر می باشد.

قیمت مانع ترافیکی

مانع های ترافیکی انواع گسترده ای دارند، به عنوان معروف ترین و مورد استفاده ترین آنها می توانیم به کله قندی ها، استوانه ایمنی یا همان استوانه ترافیکی، بشکه های ترافیکی، موانع پلاستی و یا فلزی ترافیکی اشاره کنیم. با اینکه همه ی این محصولات جهت یک هدف مشترک که کنترل کردن ترافیک و تصادفات جاده ای می باشد، ساخته می شوند؛ اما در نهایت تفاوت هایی را نیز نسبت به هم دارا هستند که به طور معمول مربوط به ویژگی ها، جنس و نوع و مکان های مورد استفاده آنها می باشد. قیمت مانع ترافیکی و قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

در مواقع مختلف نسبت به هم تفاوت هایی دارند و با توجه به طیف گسترده محصولات ترافیکی، قادر به معرفی قیمت تک تک آنها نیستیم. اما می توانیم به طور کل، این اطمینان را به شما بدهیم که قیمت این محصولات غالبا به خاطر ساختار راحت و جنس و مواد اولیه شان، بسیار کمتر از آنچه فکر می کنید می باشند و تمامی این محصولات از قیمتی مقرون به صرفه برخوردارند.

قیمت کله قندی ژله ای

کله قندی ژله ای، یکی از مهم ترین تجهیزات ترافیکی و همچنین یکی از دو نوع معروف کله قندی ها می باشد و مانند استوانه ایمنی، علاوه بر کاربرد بالا، بر روی ساختار خود خطوطی شبرنگ دارد که به دلیل بازتاب نور، از برخورد ماشین ها در هنگام تاریکی به آنها جلوگیری می کنند. کله قندی ژله ای، نسبت به کله قندی پلاستیکی جنس بهتری دارد و همین امر موجب می شود در برابر انواع شرایط آب و هوایی، تابش مستقیم نور و دیگر مواردی از این قبیل، مقاوم تر باشند. قیمت کله قندی ژله ای نیز از آنچه پیش تر اشاره کردیم پیروی می کند و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

همچنین یکی دیگر از مهم ترین ویژگی این محصولات، انعطاف بالایشان است که در نهایت موجب شده با نام کله قندی ژله ای شناخته و معرفی شوند. اما بدون شک به دلیل کاربرد ها و مزایای بسیارش، نسبت به کله قندی پلاستیکی کمی گران تر است.

خریدار سایز های مختلف استوانه ایمنی

استوانه ترافیکی و کله قندی

استوانه ترافیکی یا همان استوانه ایمنی و کله قندی، دو عدد از مهم ترین محصولات و تجهیزات ترافیکی می باشند و هر دو انواع گوناگونی نیز دارند. به طور کلی، مهم ترین هدف تولید این دو محصول، جلوگیری از آسیب های مربوط به تصادفات جاده ای و همچنین کنترل کردن ترافیک می باشند؛ یکی دیگر از کاربرد های استوانه ترافیکی و کله قندی ها، مربوط به جداسازی بخشی خاص از جاده یا جداسازی خیابان ها از پیاده رو می باشد. این دو محصول تفاوت هایی را نیز نسبت به هم دارا هستند. قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی ما بسیار مقرون به صرفه است.

به عنوان مثال استوانه ترافیکی اکثرا برای مدت زمان طولانی یا حتی دائم نصب می شوند؛ اما کله قندی ها قابلیت جا به جایی دارند. قیمت این دو محصول تفاوت چندانی ندارند و بیشتر به دلیل کاربردشان مورد استفاده قرار می گیرند؛ همچنین قیمتشان با توجه به ابعاد و انواع مختلف خود، متغیر می باشد.

نصب استوانه ترافیکی

پیش تر گفتیم که استوانه ترافیکی، به طور معمول به صورت دائم یا برای بازه زمانی طولانی ای در یک مکان خاص مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل نیاز به نصب استوانه ترافیکی موقت یا دائمی دارند. قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی ما بسیار مناسب است. این استوانه ایمنی، بیشتر در جهت جدا سازی جاده از پیاده رو، خیابان ها و حتی جدا کردن بخش خاصی از جاده به دلیل ساخت و ساز یا برگزاری مراسم های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و به همین دلیل نصب آنها اهمیت زیادی دارد.

اما نکته جالب این می باشد که فرایند نصب استوانه ایمنی اصلا کار مشکلی به شمار نمی آید و به طور معمول، این استوانه های ترافیکی به کمک چند پیچ یا چسب نصب در انتهای خود، به زمین متصل می شوند. با اینکه نصب استوانه ترافیکی اصلا کار مشکلی نیست اما به دلیل اهمیت بالای این محصولات، مهم است که در فرایند نصبشان، دقت و مهارت کافی به کار گرفته شود تا از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما