Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 80 in /home/xlxqsakl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 114 in /home/xlxqsakl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی 1402 - فرتو ترافیک

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی 1402

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی اعلام می شود. انواع تجهیزات ترافیکی و موارد استفاده از آن را می توان از فروشنده گان آن هم خریداری کرد و هم این که درباره شان معلومات اخذ کرد. از انواع تجهیزات ترافیکی می توان به سرعت گیرهای لاستیکی و پلاستیکی ، تابلوهای ترافیکی ،انواع شبرنگ ترافیکی و علائم راهنمایی و رانندگی و بشگه های ترافیکی ، جدا کننده ها و راهبند ، استوانه ایمنی و رفلکتور چشم گربه ای و گل میخ های پلاستیکی و چدنی و استاد های پلاستیکی و در نوع دیگر آن گلمیخ سرامیکی و رنگ های ترافیکی اشاره کرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
 • مادر مجموعه ترافیک ساز با معرفی انواع تجهیزات ترافیکی نام برده شده با ارائه نمونه و آدرس مکان های اجرا شده ، بحث ماندگاری و ارائه تحویل موقت و تحویل قطعی پروژه
  در تاریخ مناسب خود آن می توانیم جهت اطمینان و اعتماد سازی مشتریان خود قدم برداریم.

استفاده از تجربه پروژه های اجرا شده با انواع تجهیزات ترافیکی :

از آنجا که مشتریان ما در سطح کشور دارای تجربه های مختلف و متفاوت از انواع تجهیزات ترافیکی مورد مصرف خود بوده اند، ما تجربه آنها را با شما در میان گذاشته و نسبت به انتخاب بهترین محصول برای پروژه های خود با شما خواهیم بود.قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

بررسی موارد مصرف انواع تجهیزات ترافیکی :

موارد مصرف انواع تجهیزات ترافیکی را می توان از این منظر مورد بررسی قرارداد که محل نصب و اجرای تجهیزات ترافیکی مورد نظر باید دارای استاندارد و متناسب با ویژگی های مکانیکی و فیزیکی محصول مورد نظر باشد. به عبارتی دیگر تجهیزات را به چه نحو میتوان در پروژه‌های ترافیکی تعریف نموده و از آن استفاده نمود. از آنجا که تجهیزات ترافیکی دارای استانداردهای خاص خود می باشد، ما در مجموع ترافیک ساز با توجه به فهرست بها و استانداردهای خاص آن در هر استان نسبت به تهیه و تولید و یا معرفی آن به همکاران خود اقدام نموده ایم

انتخواب بهترین محصول از انواع تجهیزات ترافیکی :

باتوجه به اینکه تجهیزات ترافیکی دارای تنوع خاص خود هستند، گاهی اوقات ما به انتخاب سلیقه‌ای آن توسط کارفرما های مربوطه مواجه بوده ایم، در صورتی که ما میتوانیم با کسب تجربه های متفاوت نسبت به دادن بهترین مشاوره به کارفرمای خود اقدام نموده باشیم.استفاده از تجربه پروژه های اجرا شده با انواع تجهیزات ترافیکی :

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی متفاوت است و این مسئله بر می گردد که به این که جنس این استوانه چگونه باشد و در چه زمینه هایی کاربرد داشته باشد.  شرکت هایی که در کار تولید این نوع از محصول هستند، تعیین کننده اصلی قیمت ها می باشند. از نمایندگی ها و یا دفاتر فروش آنان می توان قیمت این محصول را جویا شد. آنان قیمت عمده را اعلام می نمایند. اما برای قیمت گیری تکی می توان به فروشگاه هایی سر زد که در آن تجهیزات ترافیکی عرضه می شود. این فروشگاه ها هم در سطح شهر فعالیت می کنند و هم این که می شود آنان را در اینترنت پیدا کرد.

ولی قیمت های این استوانه ها این گونه هستند:

 • قیمت استوانه ترافیکی: 68000 تومان
 • قیمت استوانه ترافیکی مدل درجه یک: 147240 تومان
 • قیمت استوانه ترافیکی دو رنگ: 49000 تومان
 • استوانه ترافیکی شب رنگ با قیمت: 37000 تومان
 • استوانه ترافیکی معمولی با قیمت: 53000 تومان

قیمت استوانه ترافیکی

در فروشگاه تجهیزات ترافیکی، شما می‌توانید به انواع استوانه‌ های ترافیکی و قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی همچنین قیمت استوانه ترافیکی دسترسی داشته باشید. که به عنوان یکی از اصلی‌ ترین ابزار های ایمنی در جاده‌ ها شناخته می‌ شوند. استفاده از استوانه‌ های ایمنی با کیفیت، امکان ایجاد ترافیک مسیر واضح و افزایش سطح ایمنی برای رانندگان و عابران پیاده را فراهم می‌ کند. در فروشگاه تجهیزات ترافیکی فرتو ترافیک، مجموعه‌ای از استوانه‌ های ترافیکی با قیمت مناسب و کیفیت برتر برای انتخاب شما در دسترس است.

با تمرکز بر ایمنی و کارایی، ما در تولید هزاران مورد تجهیزات ترافیکی، تلاش می‌ کنیم تا نیاز های شما را به بهترین شکل ممکن برآورده سازیم.

خرید عمده استوانه ایمنی در جنس های متفاوت

خرید عمده استوانه ایمنی جنس های متفاوت در روش های گوناگون انجام می شود.  برای مثل شما می توانید به کارخانه ها تولیدی سر بزنید. در این کارخانه ها تجهیزات ترافیکی شهری اعم از مخروط ایمنی ترافیک، انواع تابلو ترافیکی، تجهیزات کنترل ترافیک و مانع ترافیکی تولید می شود.  خریدار عمده که اصولاً فروشنده های این وسایل می باشند، می توانند هر گونه استوانه و یا دیگر علایم را به صورت عمده و با قیمت های مناسب تهیه کند. بیشتر استوانه های ایمنی از جنس پلاستیکی تولید می شوند که به پلاستیک سخت و نرم تقسیم برندی می گردند.

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

 

خریدار سایز های مختلف استوانه ایمنی

استوانه های ایمنی هر یک دارای سایزهای متفاوتی می باشند که می توان این گونه به آنان اشاره کرد:

 • استوانه ایمنی در ارتفاع 45 سانتی متری
 • استوانه ایمنی در ارتفاع 75 سانتی متری
 • استوانه ایمنی با ارتفاع 100 سانتی متری
 • و غیره

خریدار این نوع از استوانه ها، برای کاربردهای گوناگونی از آن استفاده می کند و برای همین برایش اندازه و ارتفاع این استوانه ها مهم می باشد. بی تردید شما هم در جاده ها و خیابان ها با این استوانه ها برخورد داشته اید و حتی نوع بشکه اش را هم در بزرگراه ها دیده اید. این لوازم ترافیکی هر یک دارای ابعاد و خاص خود می باشند.

برند های معروف تولید کننده استوانه ایمنی

برندهای معروف تولیدکننده استوانه ایمنی را می شود این گونه نام برد:

 • بارز پلاستیک
 • سازگان افزار یزد
 • تجهیزات ایمنی راه
 • آلما ساین
 • و دیگر برندها

در بازار خرید و فروش انواع مختلفی تجهیزات ترافیکی، می توان محصولات این برندها را نیز پیدا کرد و در خریدشان اقدام نمود. آنان با استفاده از جنس پلیمرها، بهترین نوع استوانه ایمنی را تولید می کنند. در این بازارها علاوه برای فروش این وسیله، فروش دست انداز پلاستیکی هم انجام می شود. برای خرید اینترنتی سرعت گیر و همچنین استوانه پلاستیکی برندهای نام آشنا، می توانید به فروشگاه های متعدد آنلاین هم مراجعه کنید. در این وبسایت ها در انواع مختلفی استوانه ها به فروش گذاشته می شوند.

موارد استفاده استوانه ایمنی

از استوانه ایمنی برای مواد گوناگون استفاده می شود. مثلاً در جایی که کارگران کار می کنند یا ماشین خراب شده و در گوشه ای پارک شده و یا در اتوبان های گوناگون. همچنین در برخی از ساختمان های اداری و پارکینگ های عمومی هم این نشانه ها بکار گرفته می شوند.  استوانه ایمنی بیشتر در جاهایی مورد استفاده قرار می گیرد که در آن احتمال خطر وقوع حادثه وجود دارد. برای همین است که اغلب آنان شبرنگ هستند و از رویدادهای مختلف پیشگیری می کنند این نوع از وسیله یکی از کاربردی ترین تجهیزات ترافیکی محسوب می شود و ساختار و جنس آن طوری طراحی شده که در هنگام برخورد با آن، به کسی آسیبی نمی رساند.بررسی موارد مصرف انواع تجهیزات ترافیکی :

قیمت کله قندی پلاستیکی

در فرتو ترافیک، ما به تولید قیمت کله قندی پلاستیکی با کیفیت عالی می‌پردازیم. این کله قند ها به عنوان یکی از محصولات برجسته در دسته بندی تجهیزات ترافیکی شناخته می‌شوند و به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و فرآیند تولید مدرن، توانسته‌اند نیازهای مشتریان را به خوبی برآورده سازند. برای اطلاع از قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی، می‌توانید با ما تماس بگیرید و جدیدترین اطلاعات را دریافت کنید. از تمامی محصولات تولیدی در کارخانه فرتو ترافیک، اعم از قیمت کله قندی پلاستیکی، به عنوان یک گزینه مطمئن و با کیفیت برای صنعت ترافیک استفاده می‌شود.

قیمت استوانه ایمنی

استوانه های ایمنی، محصولاتی هستند که به عنوان یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند. این استوانه ها در ابعاد گوناگون تولید و با قیمت استوانه ایمنی مناسب به فروش می رسند و در مکان های بسیار زیادی هم مورد استفاده قرار می گیرند، مهم ترین کاربرد آنها مربوط به جدا سازی قسمت خاصی از جاده و یا جدا سازی خیابان و پیاده رو ها می باشد و به صورت معمول، به صورت دائم یا برای مدت زمانی طولانی نصب می شوند. برای نصب آنها فقط می توان از پیچ یا چسب استفاده کرد و فرایند راحت نصبشان را نیز می توان یکی دیگر از مزایای آنها دانست.

با توجه به اینکه استوانه ایمنی انواع گوناگونی دارند، نمی توانیم قیمت دقیق آنها را مشخص کنیم. بدون شک قیمت آنها به ابعاد، جنس مواد اولیه و کاربرد هایش بستگی دارد؛ اما در نهایت باید بدانید که قیمت استوانه ایمنی امروزه بسیار ناچیز به شمار می روند و آنها به خصوص در قیاس با کاربردشان، بسیار مقرون به صرفه هستند.

قیمت کله قندی ترافیکی

کله قندی ترافیکی به طور کلی در دو نوع کله قندی پلاستیکی و کله قندی ژله ای تولید و به فروش می رسند و بسیار محبوب و مورد استفاده واقع می شوند؛ بدون شک این دو نوع تفاوت هایی را نسبت به هم دارا هستد اما در نهایت از هر دو برای هدایت رانندگان و جلوگیری از سرعت زیاد و تصادفات جاده ای استفاده می شود. هر دو نوع این کله قندی ترافیکی، اکثرا به صورت موقت مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل اینکه نیاز به نصب شدن ندارند، از قابلیت جا به جایی برخوردارند. این دو محصول هم مانند دیگر انواع تجهیزات ترافیکی و یا استوانه ایمنی که پیش تر به آن پرداختیم، قیمت کله قندی ترافیکی چندان بالا نیست.

اما به صورت کلی، قیمت کله قندی ژله ای از نوع پلاستیکی آن کمی گران تر است و دلیل این امر، داشتن ویژگی های بیشتر می باشد.قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

قیمت مانع ترافیکی

مانع های ترافیکی انواع گسترده ای دارند، به عنوان معروف ترین و مورد استفاده ترین آنها می توانیم به کله قندی ها، استوانه ایمنی یا همان استوانه ترافیکی، بشکه های ترافیکی، موانع پلاستی و یا فلزی ترافیکی اشاره کنیم. با اینکه همه ی این محصولات جهت یک هدف مشترک که کنترل کردن ترافیک و تصادفات جاده ای می باشد، ساخته می شوند؛ اما در نهایت تفاوت هایی را نیز نسبت به هم دارا هستند که به طور معمول مربوط به ویژگی ها، جنس و نوع و مکان های مورد استفاده آنها می باشد. قیمت مانع ترافیکی و قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی در مواقع مختلف نسبت به هم تفاوت هایی دارند.

و با توجه به طیف گسترده محصولات ترافیکی، قادر به معرفی قیمت تک تک آنها نیستیم. اما می توانیم به طور کل، این اطمینان را به شما بدهیم که قیمت این محصولات غالبا به خاطر ساختار راحت و جنس و مواد اولیه شان، بسیار کمتر از آنچه فکر می کنید می باشند و تمامی این محصولات از قیمتی مقرون به صرفه برخوردارند.

قیمت کله قندی ژله ای

کله قندی ژله ای، یکی از مهم ترین تجهیزات ترافیکی و همچنین یکی از دو نوع معروف کله قندی ها می باشد و مانند استوانه ایمنی، علاوه بر کاربرد بالا، بر روی ساختار خود خطوطی شبرنگ دارد که به دلیل بازتاب نور، از برخورد ماشین ها در هنگام تاریکی به آنها جلوگیری می کنند. کله قندی ژله ای، نسبت به کله قندی پلاستیکی جنس بهتری دارد و همین امر موجب می شود در برابر انواع شرایط آب و هوایی، تابش مستقیم نور و دیگر مواردی از این قبیل، مقاوم تر باشند. قیمت کله قندی ژله ای نیز از آنچه پیش تر اشاره کردیم پیروی می کند و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

همچنین یکی دیگر از مهم ترین ویژگی این محصولات، انعطاف بالایشان است که در نهایت موجب شده با نام کله قندی ژله ای شناخته و معرفی شوند. اما بدون شک به دلیل کاربرد ها و مزایای بسیارش، نسبت به کله قندی پلاستیکی کمی گران تر است.

قیمت کله قندی استوانه ای

در فروشگاه تجهیزات ترافیکی فرتو ترافیک، شما می‌توانید قیمت کله قندی استوانه‌ ای را بررسی کرده و از آن به عنوان یک استوانه ایمنی برای فضاهای ترافیکی و صنعتی استفاده نمایید. با توجه به اهمیت حفظ ایمنی در محیط کار و ترافیک، قیمت استوانه‌های ایمنی در این فروشگاه بسیار رقابتی و مناسب است. با خرید از فروشگاه ما، اطمینان داشته باشید که بهترین قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی را در محصولات ترافیکی دریافت خواهید کرد. همچنین، قیمت کله قندی استوانه‌ای از سایر تولیدات ما در کارخانه فرتو ترافیک، برای شما در دسترس قرار دارد.قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

استوانه ترافیکی و کله قندی

استوانه ترافیکی یا همان استوانه ایمنی و کله قندی، دو عدد از مهم ترین محصولات و تجهیزات ترافیکی می باشند و هر دو انواع گوناگونی نیز دارند. به طور کلی، مهم ترین هدف تولید این دو محصول، جلوگیری از آسیب های مربوط به تصادفات جاده ای و همچنین کنترل کردن ترافیک می باشند؛ یکی دیگر از کاربرد های استوانه ترافیکی و کله قندی ها، مربوط به جداسازی بخشی خاص از جاده یا جداسازی خیابان ها از پیاده رو می باشد. این دو محصول تفاوت هایی را نیز نسبت به هم دارا هستند. قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی ما بسیار مقرون به صرفه است.

به عنوان مثال استوانه ترافیکی اکثرا برای مدت زمان طولانی یا حتی دائم نصب می شوند؛ اما کله قندی ها قابلیت جا به جایی دارند. قیمت این دو محصول تفاوت چندانی ندارند و بیشتر به دلیل کاربردشان مورد استفاده قرار می گیرند؛ همچنین قیمتشان با توجه به ابعاد و انواع مختلف خود، متغیر می باشد.

نصب استوانه ترافیکی

پیش تر گفتیم که استوانه ترافیکی، به طور معمول به صورت دائم یا برای بازه زمانی طولانی ای در یک مکان خاص مورد استفاده قرار می گیرد. و به همین دلیل نیاز به نصب استوانه ترافیکی موقت یا دائمی دارند. قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی ما بسیار مناسب است. این استوانه ایمنی، بیشتر در جهت جدا سازی جاده از پیاده رو، خیابان ها و حتی جدا کردن بخش خاصی از جاده به دلیل ساخت و ساز یا برگزاری مراسم های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و به همین دلیل نصب آنها اهمیت زیادی دارد.

اما نکته جالب این می باشد که فرایند نصب استوانه ایمنی اصلا کار مشکلی به شمار نمی آید. و به طور معمول، این استوانه های ترافیکی به کمک چند پیچ یا چسب نصب در انتهای خود، به زمین متصل می شوند. با اینکه نصب استوانه ترافیکی اصلا کار مشکلی نیست اما به دلیل اهمیت بالای این محصولات، مهم است که در فرایند نصبشان، دقت و مهارت کافی به کار گرفته شود تا از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری شود.

کله قندی بزرگ

کله قندی بزرگ، یکی از محصولات برجسته در دسته بندی تجهیزات ترافیکی است. این تجهیز با قابلیت جلوگیری از وقوع حوادث در جاده‌ها و راه‌های عمومی مورد توجه قرار می‌گیرد. قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی، اقتصادی و جذاب برای مشتریان علاقه‌مند به افزایش ایمنی و بهبود جریان ترافیک است. فرتو ترافیک با سابقه تولید محصولات با کیفیت در کنار هزاران مورد تولیدی دیگر، نیز به تولید کله قندی بزرگ متمایل است تا نیازهای مشتریان را به نحو احسن برطرف سازد.خریدار سایز های مختلف استوانه ایمنی

قیمت تجهیزات ترافیکی

در فروشگاه تجهیزات ترافیکی فرتو ترافیک، ما به ارائه مجموعه‌ ای گسترده از تجهیزات ترافیکی با قیمت های رقابتی اختصاص داده‌ ایم. یکی از محصولات برجسته ما، استوانه‌ های ایمنی با کیفیت بالا است که در دسترس همگان بوده و قابل دسترس در فروشگاه ما می‌ باشد. قیمت تجهیزات ترافیکی و قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی  ما، بر اساس استاندارد های عالی و توجه به رضایت مشتریان تعیین می‌ شود. هدف ما در فرتو ترافیک، ارائه بهترین انتخاب‌ ها با قیمت مناسب، به منظور افزایش ایمنی و کیفیت در حوزه تجهیزات و تسهیلات ترافیکی است.

استوانه ایمنی

در فروشگاه تجهیزات ترافیکی ما، مجموعه‌ ای گسترده از استوانه‌ های ایمنی با بهترین قیمت‌ های ممکن در دسترس است. استوانه‌ های ایمنی یکی از محصولات برجسته و حیاتی در حوزه تجهیزات ترافیکی محسوب می‌ شوند و قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی ما، با توجه به استاندارد های بین‌ المللی کیفیت، در محدوده‌ های منطقی قرار دارد. ما در فرتو ترافیک با مفهوم ایمنی و رضایت مشتری به تولید و عرضه استوانه‌ های ایمنی در نقاط مختلف مشغول هستیم، تا به مراحل ترافیکی ایمن‌تر و پویایی بیشتر کمک کنیم.

خرید استوانه ترافیکی

استوانه‌ های ترافیکی از جمله مهمترین تجهیزات ایمنی در جاده‌ ها محسوب می‌ شوند. شما می‌توانید به راحتی انواع و اقسام استوانه‌ های ایمنی را با مناسب ترین قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی ما به صورت رقابتی مشاهده کنید. خرید استوانه ترافیکی برای افزایش ایمنی و جلوگیری از حوادث در جاده‌ ها بسیار حیاتی است. استفاده از استوانه‌ های با کیفیت و استاندارد، از جمله اولویت‌ های فرتو ترافیک در تولید محصولات ایمنی است. تمامی استوانه‌های تولیدی در کارخانه تحت نظارت دقیق کنترل کیفی قرار می‌ گیرند تا بهترین سطح ایمنی و کیفیت را برای مشتریان فراهم کنند.

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

کله قندی ترافیکی با زنجیر

در کارخانه فرتو ترافیک، تولید کله قندی ترافیکی با زنجیر در حال انجام است. این محصولات با طراحی منحصر به فرد و استفاده از مواد با کیفیت بالا، در بخش تجهیزات ترافیکی جایگاه ویژه‌ای دارند و برای استفاده در مکان‌هایی همچون پارکینگ‌ها، محوطه‌های شهری و مراکز خرید بسیار مناسب هستند. علاوه بر این، می‌توانید استوانه‌های ایمنی با قیمت مناسب را در فروشگاه تجهیزات ترافیکی ما پیدا کنید. قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی ما برای پیمانکاران بسیار مقرون بصرفه می باشد.
این استوانه‌ها از جنس مواد با کیفیت و با رعایت استانداردهای ایمنی تولید شده‌اند تا امنیت و سلامتی در مکان‌های عمومی را تضمین کنند. در فرتو ترافیک همواره به دنبال ارائه محصولات با کیفیت و خدمات بهتر به مشتریان خود هستیم.

استوانه ترافیکی فلزی

استوانه ترافیکی فلزی یا همان استوانه ایمنی، یکی از محصولات برجسته تولیدی شرکت فرتو ترافیک می ‌باشد. این استوانه‌ ها، با استفاده از مواد فلزی با کیفیت و استحکام بالا، به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای ایمنی و نشان ‌دهی در جاده‌ ها و محیط‌ های ترافیکی مورد استفاده قرار می‌ گیرند. استوانه ایمنی فلزی، با طراحی منحصر به فرد و ویژگی‌ های قابل تنظیم، امکان ایجاد حوزه‌ های ایمنی و جلوگیری از تصادفات را فراهم می ‌کند. شرکت فرتو ترافیک، با تمرکز بر بهره‌ گیری از فناوری‌ های نوین و استانداردهای بین ‌المللی، به تولید استوانه ‌های فلزی با کیفیت بالا و عملکرد بهینه می ‌پردازد. با عرضه استوانه ‌های ایمنی با برند فرتو ترافیک، می ‌توانید از راهکارهای مدرن و کارآمد برای افزایش ایمنی و بهبود ترافیک بهره‌ مند شوید.

معلومات درباره اشاره های ترافیکی

با دسترسی به معلومات درباره اشاره ‌های ترافیکی، رانندگان قادرند بهبود ایمنی و انطباق با قوانین راهنمایی جاده‌ ای را تسهیل نمایند. تفهیم اهمیت و مفاد این اشاره‌ ها به عنوان یکی از عناصر اساسی رانندگی، می‌ تواند به جلوگیری از حوادث و ترافیک ناشی از عدم اطلاع رانندگان کمک کند. استوانه ایمنی یکی از مهمترین محصولات در حوزه ترافیکی است که توسط شرکت فرتو ترافیک تولید می ‌شود. این محصولات، به عنوان نشانگرهای توجه و ایمنی در محیط‌ های راهنمایی و رانندگی استفاده می‌ شوند. تمرکز این شرکت بر تولید استوانه ‌های ایمنی با کیفیت بالا و استانداردهای ایمنی بین‌ المللی، به منظور افزایش ایمنی و اعتماد رانندگان به این محصولات است. از طریق تولیدی تابلوهای ریلی و راهنمای مسیر، شرکت فرتو ترافیک به تأمین نیازهای بازار و ایجاد محصولات با کیفیت برای مشتریان عزیز می ‌پردازد.

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

قیمت استوانه ترافیکی پلی اورتان

قیمت استوانه ترافیکی پلی اورتان معمولاً توسط عواملی از قبیل ابعاد، مشخصات فنی، و کیفیت مواد استفاده شده تعیین می ‌شود. استوانه ‌های پلی اورتان به عنوان یک نوع استوانه ایمنی، نقش مهمی در افزایش ایمنی و بهبود تردد در جاده ‌ها و محیط‌ های ترافیکی دارند. شرکت فرتو ترافیک، با تجربه و تخصص بالا، استوانه ‌های ایمنی با کیفیت پلی اورتان را تولید می‌ کند. این محصولات تحت نظارت دقیق و استانداردهای بین ‌المللی تولید شده و برای استفاده در محیط‌ های پیچیده و مختلف طراحی شده ‌اند. قیمت منصفانه و جذاب این استوانه‌ ها، با توجه به کیفیت و عملکرد برجسته آنها، از جذابیت بالایی برخوردار است.

اگر به خرید استوانه ترافیکی پلی اورتان احتیاج دارید، می‌ توانید با شرکت فرتو ترافیک تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در خصوص مشخصات و قیمت این محصولات را دریافت نمایید.

استوانه ترافیکی چیست

با توجه به سؤال ‘استوانه ترافیکی چیست‘، استوانه ترافیکی یک نوع استوانه ایمنی است که به عنوان یک عنصر مهم در حفاظت از افراد و وسایل نقلیه در محیط‌ های راهبری استفاده می‌ شود. این استوانه‌ ها از جنس مواد با کیفیت بالا ساخته می‌ شوند تا در صورت برخورد یا تصادف، انرژی برخورد را جذب کرده و به ترافیک جریان‌ دهنده هشدار دهند. شرکت فرتو ترافیک، در کارخانه خود، با بهره‌ گیری از فناوری مدرن و تیم متخصص، استوانه‌ های ایمنی با کیفیت عالی تولید می ‌کند که بورد و ابعاد استاندارد آنها به محافظت از افراد و تسهیل در حرکت ‌های جاده ‌ای کمک می‌ کند. از جمله ویژگی ‌های استوانه ترافیکی می ‌توان به قابلیت نصب و استقرار آسان، دوام بالا در برابر شرایط آب و هوایی و ایجاد نقشه رنگی جذاب جهت جلب توجه اشاره کرد.

کله قندی تابلودار

کله قندی تابلودار، به عنوان یکی از پیشرو های صنعت ترافیک، به تولید استوانه ‌های ایمنی واقعی متعهد است. این استوانه ‌ها، با قابلیت جذب توجه و ایجاد هشدار، نقش بسیار مهمی در افزایش ایمنی و پیشگیری از حوادث رانندگی دارند. کله قندی تابلودار در کارخانه خود، به‌ همراه تولیدات گسترده خود، استوانه ‌های ایمنی با کیفیت عالی و با رعایت استانداردهای بین ‌المللی تولید می ‌کند. این محصولات برای ایجاد ترافیک منطقه ‌ای بهینه و بهبود ایمنی جاده‌ ها از اهمیت بالایی برخوردارند.

استوانه‌ های ایمنی تولیدی کله قندی تابلو دار، به وسیله تخصص و توانایی تیم فنی این شرکت، به عنوان راهکارهای موثری برای افزایش ایمنی ترافیک مورد استفاده قرار می‌ گیرند. تجربه و کیفیت خدمات ارائه شده توسط این شرکت، باعث جلب رضایت و اعتماد بالای مشتریان محترم می‌ شود.برند های معروف تولید کننده استوانه ایمنی

کله قندی تاشو

در دنیای صنعت و تولید، استفاده از تجهیزات ایمنی اساسی برای حفاظت از کارگران و افزایش بهره ‌وری است. یکی از این تجهیزات ایمنی، کله قندی تاشو می‌ باشد که به عنوان یک ابزار حیاتی در محیط‌ های صنعتی به کار می‌ رود. کله قندی تاشو در واقع یک پوشاک محافظ است که به کارگران کمک می ‌کند تا از آسیب‌ های سری جلوگیری کنند. این تجهیزات به ویژه در کارخانه ‌هایی که با خطرات فشارهای مختلف روبه ‌رو هستند، بسیار اهمیت دارد. فرتو ترافیک، در کنار هزاران مورد تولیدی خود، به طور مداوم به بهبود استانداردهای ایمنی در محیط کار اهمیت می ‌دهد.

تولید کله قندی تاشو با رعایت استانداردهای بین‌ المللی ایمنی، از جمله اقدامات مهم فرتو ترافیک برای حفظ سلامت کارگران است. این محصولات مطابق با استانداردها و با کیفیت بالا تولید می ‌شوند تا کاربران به اعتماد و اطمینان بیشتری برخوردار باشند. در نهایت، با توجه به رویکردهای فنی و کیفی فرتو ترافیک در تولید تجهیزات ایمنی، استفاده از کله قندی تاشو به عنوان یک استوانه ایمنی حائز اهمیت برای حفظ سلامت و ایمنی کارگران در صنعت محسوب می ‌شود.

کله قندی ترافیکی با زنجیر

فرصت دسترسی به ابزار مناسب و ضروری استوانه ایمنی، می ‌تواند موجب کاهش اثرات منفی و خسارات بیشتر گردد. از این رو، استفاده از محصولاتی همچون “کله قندی ترافیکی با زنجیر” به عنوان بخشی از تجهیزات ایمنی حیاتی، توسط شرکت فرتو ترافیک، با هدف ارتقای سطح ایمنی در محیط‌ های صنعتی و کارخانه ‌ای تولید می‌ گردد. این محصولات با کیفیت بالا و استانداردهای ایمنی رعایت شده، نشان از تعهد شرکت فرتو ترافیک به ایمنی و سلامت کارکنان و محیط زیست دارند. از این روی، توجه به جزئیات و کاربردهای صحیح این محصولات، به عنوان بخشی از استراتژی‌ های ایمنی و پیشگیری در هر کارخانه و صنعتی، بسیار حائز اهمیت بوده و توصیه می ‌شود که همواره به تجدید نظر در استفاده و به ‌روز رسانی این تجهیزات اهمیت داده شود.موارد استفاده استوانه ایمنی

کله قندی چراغ دار

با کله قندی چراغ دار، یکی از نمادهای مهم و اساسی ایمنی در جاده ‌ها را تجربه کنید. این کله قندی با قابلیت نمایش نور قوی، به عنوان یک استوانه ایمنی حائز اهمیت بسیاری برای رانندگان و عابران مسیر می ‌باشد. استفاده از کله قندی چراغ دار به عنوان یک استوانه ایمنی، به جلوگیری از تصادفات و افزایش قابلیت روئیت در شرایط نامناسب نوری کمک می ‌کند. توانایی نمایش نور در فضای وسیع و ایجاد یک نشانه واضح برای رانندگان، از ویژگی‌ های اصلی این محصول است.

شرکت فرتو ترافیک با دستیابی به تکنولوژی ‌های پیشرفته، تولیدی تابلوهای ریلی و راهنمای مسیر از قبیل کله قندی چراغ دار را نیز مورد توجه قرار داده و این محصولات را با کیفیت بالا و استانداردهای ایمنی بین ‌المللی تولید می ‌نماید. امکان سفارش و تهیه این استوانه ‌های ایمنی از طریق شرکت فرتو ترافیک برای عموم مشتریان فراهم می ‌باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما