قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارائه انواع استوانه ایمنی :تنوع ابعاد در استوانه ایمنی :توجه در انتخاب محصولات ترافیکی از جمله استوانه ایمنی :تاثیر شرایط آب و هوایی بر کیفیت استوانه ایمنی :قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکیفروش استوانه ایمنی به قیمت درب کارخانهخرید استوانه ایمنی در رنگ های متنوعفروشندگان عمده استوانه ایمنیخرید اینترنتی استوانه ایمنی زیر قیمت بازار

جهت دریافت قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی و دیگر تجهیزات ترافیکی اعم از انواع تابلو ترافیکی ٫علائم جاده ای ٫رفکتور چشم گربه ای ٫ سرعتگیر لاستیکی و پلاستیکی ٫مانع ترافیکی٫انواع جداکننده و راهبند و نیوجرسی در تهران مشهد اصفهان و…باما همراه باشید.

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی بسته به جنس و برند آن از قیمت‌های متفاوتی برخوردار می‌باشد. این استوانه‌ها برای مشخص کردن مرز عبور و مرور و مشخص کردد مسیر تردد وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی | قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

ارائه انواع استوانه ایمنی :

ارائه انواع استوانه ایمنی :استوانه ایمنی قابل عرضه در دو جنس PU و Co Polymer و ساخته شده از انواع شبرنگ های لانه زنبوری و پارچه ای، و همچنین مقاوم در برابر اثرات جوی و خورشیدی بوده و همچنین با رنگ مخصوص و مقاوم در برابر نور خورشید قابل ارائه میباشد.

تنوع ابعاد در استوانه ایمنی :

تنوع ابعاد در استوانه ایمنی :ابعاد استوانه ایمنی بر اساس نیاز کارفرما متفاوت می باشد، استوانه ایمنی که در بعضی موارد با نام کله قندی یا میل باتومی ترافیکی شناخته می شود همیشه مورد تقاضای پیمانکاران ترافیکی در سطح مناطق شهرداری و یا سازمان ترافیک استان ها بوده، و در بحث ایمن سازی معابر و همچنین در بحث ایمنی جاده ای مورد توجه بوده است.

 

  • از آنجا که استوانه ایمنی یکی از محصولات پرطرفدار از سری محصولات تجهیزات ترافیکی می باشد، در مجموع ترافیک ساز بسته به نیاز کارفرما انواع استوانه های ایمنی وبسته به نوع مصرف، استوانه ایمنی با کیفیت های متفاوت در برندهای مختلف ارائه می شود.

 

توجه در انتخاب محصولات ترافیکی از جمله استوانه ایمنی :

توجه در انتخاب محصولات ترافیکی از جمله استوانه ایمنی :پایین‌ترین قیمت استوانه ایمنی که معمولا با مواد کهنه و غیر قابل اعتماد ساخته شده، و عموما پس از چند روز از نصب آن، استوانه در اثر برخورد های متداول خودروها، از محل جدا شده و و یا پاره می شود که قابلیت تایید نظر کارفرما را نخواهد داشت.

  • استوانه‌های ایمنی معمولا به دلیل نیاز به انعطاف بالا به دلیل برخوردهای متداوم با خودروهای سبک و سنگین، نیاز به استفاده از مصالح انعطاف پذیر دارد.
    بدین سبب استفاده از مواد مرغوب جهت تولید استوانه ایمنی پیشنهاد می شود .

با توجه به دارا بودن مجموعه ترافیک ساز از تجربه استفاده از چندین تامین کننده و تولید کننده تجهیزات ترافیکی، بخصوص استوانه های ایمنی، برآن شده ایم تا تجربه استفاده از این برندها را در اختیار مشتریان و همکاران خود قرارداده، و با پیشنهاد پایین ترین قیمت همکاری در جهت ایجاد همکاری مداوم و همیشگی با مجموعه های مختلف، ارتباطات خود را به بهترین شکل گسترش دهیم.

تاثیر شرایط آب و هوایی بر کیفیت استوانه ایمنی :

از آنجا که استوانه ایمنی به دلیل نصب شدن در مکانهای پر درد و به دلیل شرایط آب و هوایی که در مناطقی با بارش زیاد و یا رطوبت بالا باعث ایجاد چرک پذیری و همجنین کم شدن خاصیت رفلکت ویا چسبندگی برچسب شبرنگ آن می‌شود، و به همین سبب استفاده از شبرنگهایی باسازگاری بالا در شرایط آب و هوایی پرباران و هم در شرایط آب و هوای بیابانی مورد نیاز خواهد بود.

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکیطبق بررسی های انجام شده در مورد قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی رنج قیمتی بدست آمده از ۴۲ تومان شروع و بسته به نوع، جنس، ارتفاع آن و حتی فروشگاهی که استوانه را عرضه می‌کند تا قیمت حدودی ۶۸ تومان موجود می‌باشد.

فروش استوانه ایمنی به قیمت درب کارخانه

فروش استوانه ایمنی به قیمت درب کارخانهبرخی تولید کنندگان، فروش استوانه ایمنی یا در کل تجهیزات ترافیکی شهری تولیدی خود را به قیمت بسیار پایین و به قیمت درب کارخانه می‌فروشند. این تولید کنندگان با استفاده از دفترهای فروشی که توسط خودشان اداره می‌شود، در همه شهرها یا اکثر  شهرهای ایران، واسطه‌ها را حذف کرده و محصول خود را به صورت مستقیم بدست مصرف کننده می‌رسانند.

برخی تولید کنندگان هم امکان خرید از درب کارخانه را برای خرید استوانه ترافیکی مهیا ساخته‌اند. خریدار با مراجعه به درب کارخانه می‌تواند خرید خود مستقیما از کارخانه انجام دهد.

خرید استوانه ایمنی در رنگ های متنوع

خرید استوانه ایمنی در رنگ های متنوعمعمولاً استوانه های ایمنی را در پنج رنگ قرمز، زرد، نارنجی، سفید و سبز می سازند که هر کدام از رنگها  کاربرد خاص خود را دارد. استوانه‌های ایمنی همچنین در ابعاد ۱۱۵، ۸۰، ۷۰  سانتیمتر ارتفاع و قطر ۱۰ سانتی‌متر ساخته می‌شوند.

تولید کننده استوانه ترافیکی از طریق تنوع در محصول تولیدی خود، دنبال افزایش فروش و مشتری است. معمولا تولید کنندگان استوانه ایمنی، بشکه‌های ترافیکی هم تولید می‌کنند. بشکه ترافیکی در ایران به رنگ زرد موجود است و دارای شبرنگ هستند، و در عملیات عمرانی و ساخت و ساز برای هشدار به رانندگان از آن استفاده می‌شود. این شبکه‌ها معمولا بعد از اتمام کار جمع‌آوری می‌شوند.

زمانی که بشکه های ترافیکی از محلی جمع آوری می‌شوند، دور ریخته نمی‌شوند. این بشکه ترافیکی دست دوم را می‌توان مجدد استفاده کرد. افرادی که در زمینه فروش علائم راهنمایی و رانندگی فعالیت می‌کنند، معمولا نوع دست دوم یا مستعمل این بشکه های ترافیکی را هم موجود دارند و با قیمت مناسب‌تری می‌فروشند.

 

فروشندگان عمده استوانه ایمنی

فروشندگان عمده استوانه ایمنی استوانه‌های ایمنی معمولا چون دائمی نصب می‌شوند نوع دست دوم آن موجود نیست. پس بالطبع فروش آن از رونق بیشتری نسبت به بشکه‌های ترافیکی برخوردار است. یکی از کاربردهای این استوانه ها در زیباسازی و افزایش امنیت ساختمان است. صاحبان این منازل به عنوان خریدارن جزئی، خرید خود را از فروشگاه های عرضه محصولات ترافیکی تهیه می‌کنند. در این صورت قیمت استوانه ایمنی، به نسبت خرید عمده استوانه ایمنی کمی گرانتر تمام می‌شود. علت آن هم وجود واسطه‌ها در فروش این محصولات می‌باشد.

تولید کنندگان قطعات پلاستکی، در زمینه تولید استوانه‌های ایمنی و بشکه‌های ترافیکی هم فعالیت می‌کنند. فروشندگان عمده استوانه ایمنی و کلا تجهیزات ایمنی و ترافیکی محصولات خود را از همین تولید کنندگان تهیه می‌کنند. این فروشندگان گاها مشاهده می‌شود که خدمات نصب استوانه ترافیکی را هم انجام می‌دهند تا از این طریق با سایر تولیدکنندگان به رقابت بپردازند.

فروش عمده استوانه ایمنی بیشتر در شهرهای بزرگ و دفاتر فروش کارخانه‌ها صورت می‌گیرد. چون در شهرهای بزرگ با ترافیک زیاد کاربرد این محصول به مراتب از شهرهای کوچک بیشتر است و خریداران آن که پیمانکاران شهرداری و سازمان ترافیک هستند مهمترین خریدارن استوانه و بشکه ترافیک هستند.

خرید اینترنتی استوانه ایمنی زیر قیمت بازار

خرید اینترنتی استوانه ایمنی زیر قیمت بازارفروشنده تجهیزات ترافیکی برای جذب مشتری و افزایش مشتری، باید تسهیلاتی برای خریدار ایجاد کند تا خریدار تشویق به خرید شود.

خرید اینترنتی امروزه خیلی رواج پیدا کرده، برخی فروشندگان یا سایت اینترنتی دارند یا از طریق شبکه‌های اجتماعی به تبلیغ و فروش تجهیزات ترافیکی مشغولند. خرید محصول از این طریق مزایای زیادی دارد. مهمترین آن هدر نرفتن وقت زمان و تعداد مشتریان بیشتر، است. فروشگاه های لوازم ایمنی و ترافیکی که به دنبال بدست آوردن این بازار هستند، علاوه بر داشتن دفتر فروش، یک فروشگاه اینترنتی را هم مدیریت می‌کنند.

روش دیگری که فروشندگان در جهت افزایش فروش انجام می‌دهند فروش استوانه ایمنی یا بشکه ترافیکی زیر قیمت بازار است، این فروشندگان یا خود تولید کنندگان هستند یا نمایندگی‌های این تولید کنندگان. به ندرت هم مشاهده می‌شود افرادی که محصول خود را زیر قیمت بازار می‌فروشند، از جنس بازیافتی یا درجه دو در ساخت محصول خود استفاده کرده‌اند. پس اگر دنبال خرید استوانه ایمنی ارزان قیمت هستید، به این نکات توجه داشته باشد و با چشم باز خرید خود را انجام دهید. چنانچه دنبال محصول درجه یک هستید، حتما محصول خود را از مراکز مجاز و داری سابقه خوب، تهیه کنید.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید