Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 68 in /home/xlxqsakl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی - فرتو ترافیک

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

جهت دریافت قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی و دیگر تجهیزات ترافیکی اعم از انواع تابلو ترافیکی ٫علائم جاده ای ٫رفکتور چشم گربه ای ٫ سرعتگیر لاستیکی و پلاستیکی ٫مانع ترافیکی٫انواع جداکننده و راهبند و نیوجرسی در تهران مشهد اصفهان و…باما همراه باشید. قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی بسته به جنس و برند آن از قیمت‌های متفاوتی برخوردار می‌باشد. این استوانه‌ها برای مشخص کردن مرز عبور و مرور و مشخص کردد مسیر تردد وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی | قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

ارائه انواع استوانه ایمنی

ارائه انواع استوانه ایمنی :استوانه ایمنی قابل عرضه در دو جنس PU و Co Polymer و ساخته شده از انواع شبرنگ های لانه زنبوری و پارچه ای، و همچنین مقاوم در برابر اثرات جوی و خورشیدی بوده و همچنین با رنگ مخصوص و مقاوم در برابر نور خورشید قابل ارائه میباشد.

تنوع ابعاد در استوانه ایمنی

تنوع ابعاد در استوانه ایمنی :ابعاد استوانه ایمنی بر اساس نیاز کارفرما متفاوت می باشد، استوانه ایمنی که در بعضی موارد با نام کله قندی یا میل باتومی ترافیکی شناخته می شود همیشه مورد تقاضای پیمانکاران ترافیکی در سطح مناطق شهرداری و یا سازمان ترافیک استان ها بوده، و در بحث ایمن سازی معابر و همچنین در بحث ایمنی جاده ای مورد توجه بوده است.

 • از آنجا که استوانه ایمنی یکی از محصولات پرطرفدار از سری محصولات تجهیزات ترافیکی می باشد، در مجموع ترافیک ساز بسته به نیاز کارفرما انواع استوانه های ایمنی وبسته به نوع مصرف، استوانه ایمنی با کیفیت های متفاوت در برندهای مختلف ارائه می شود.

 

توجه در انتخاب محصولات ترافیکی از جمله استوانه ایمنی

توجه در انتخاب محصولات ترافیکی از جمله استوانه ایمنی :پایین‌ترین قیمت استوانه ایمنی که معمولا با مواد کهنه و غیر قابل اعتماد ساخته شده، و عموما پس از چند روز از نصب آن، استوانه در اثر برخورد های متداول خودروها، از محل جدا شده و و یا پاره می شود که قابلیت تایید نظر کارفرما را نخواهد داشت.

 • استوانه‌های ایمنی معمولا به دلیل نیاز به انعطاف بالا به دلیل برخوردهای متداوم با خودروهای سبک و سنگین، نیاز به استفاده از مصالح انعطاف پذیر دارد.
  بدین سبب استفاده از مواد مرغوب جهت تولید استوانه ایمنی پیشنهاد می شود .

با توجه به دارا بودن مجموعه ترافیک ساز از تجربه استفاده از چندین تامین کننده و تولید کننده تجهیزات ترافیکی، بخصوص استوانه های ایمنی، برآن شده ایم تا تجربه استفاده از این برندها را در اختیار مشتریان و همکاران خود قرارداده، و با پیشنهاد پایین ترین قیمت همکاری در جهت ایجاد همکاری مداوم و همیشگی با مجموعه های مختلف، ارتباطات خود را به بهترین شکل گسترش دهیم.

تاثیر شرایط آب و هوایی بر کیفیت استوانه ایمنی

از آنجا که استوانه ایمنی به دلیل نصب شدن در مکانهای پر درد و به دلیل شرایط آب و هوایی که در مناطقی با بارش زیاد و یا رطوبت بالا باعث ایجاد چرک پذیری و همجنین کم شدن خاصیت رفلکت ویا چسبندگی برچسب شبرنگ آن می‌شود، و به همین سبب استفاده از شبرنگهایی باسازگاری بالا در شرایط آب و هوایی پرباران و هم در شرایط آب و هوای بیابانی مورد نیاز خواهد بود.

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکیطبق بررسی های انجام شده در مورد قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی رنج قیمتی بدست آمده از ۴۲ تومان شروع و بسته به نوع، جنس، ارتفاع آن و حتی فروشگاهی که استوانه را عرضه می‌کند تا قیمت حدودی 68 تومان موجود می‌باشد.

قیمت تجهیزات ترافیکی

ما به عنوان تولید کننده مستقیم، بدون واسطه‌های مربوطه، هزینه‌ها را کاهش می‌دهیم و به تبع آن، می‌توانیم به شما قیمتی کاملاً رقابتی و منصفانه ارائه کنیم. در تولید تجهیزات ترافیکی، ما از مواد با کیفیت بالا و فناوری پیشرفته بهره می‌بریم، اما همچنین بر این باوریم که عالی بودن کیفیت محصولات همراه با قیمت منصفانه امری اساسی است. به همین دلیل، قیمت‌های فرتو ترافیک با توجه به کیفیت عالی محصولات ما به شدت رقابتی و مقرون به صرفه هستند. ما متعهد هستیم که مشتریانمان راضی و راه‌یاب از خرید خواهیم کرد. در ارائه قیمت تجهیزات ترافیکی، اصالت، شفافیت و کیفیت برای ما امری اساسی و حائز اهمیت است.

فروش استوانه ایمنی به قیمت درب کارخانه

فروش استوانه ایمنی به قیمت درب کارخانهبرخی تولید کنندگان، فروش استوانه ایمنی یا در کل تجهیزات ترافیکی شهری تولیدی خود را به قیمت بسیار پایین و به قیمت درب کارخانه می‌فروشند. این تولید کنندگان با استفاده از دفترهای فروشی که توسط خودشان اداره می‌شود، در همه شهرها یا اکثر  شهرهای ایران، واسطه‌ها را حذف کرده و محصول خود را به صورت مستقیم بدست مصرف کننده می‌رسانند. برخی تولید کنندگان هم امکان خرید از درب کارخانه را برای خرید استوانه ترافیکی مهیا ساخته‌اند. خریدار با مراجعه به درب کارخانه می‌تواند خرید خود مستقیما از کارخانه انجام دهد.

خرید استوانه ایمنی در رنگ های متنوع

خرید استوانه ایمنی در رنگ های متنوعمعمولاً استوانه های ایمنی را در پنج رنگ قرمز، زرد، نارنجی، سفید و سبز می سازند که هر کدام از رنگها  کاربرد خاص خود را دارد. استوانه‌های ایمنی همچنین در ابعاد 115، 80، 70  سانتیمتر ارتفاع و قطر 10 سانتی‌متر ساخته می‌شوند. تولید کننده استوانه ترافیکی از طریق تنوع در محصول تولیدی خود، دنبال افزایش فروش و مشتری است. معمولا تولید کنندگان استوانه ایمنی، بشکه‌های ترافیکی هم تولید می‌کنند. بشکه ترافیکی در ایران به رنگ زرد موجود است و دارای شبرنگ هستند، و در عملیات عمرانی و ساخت و ساز برای هشدار به رانندگان از آن استفاده می‌شود. این شبکه‌ها معمولا بعد از اتمام کار جمع‌آوری می‌شوند. زمانی که بشکه های ترافیکی از محلی جمع آوری می‌شوند، دور ریخته نمی‌شوند. این بشکه ترافیکی دست دوم را می‌توان مجدد استفاده کرد. افرادی که در زمینه فروش علائم راهنمایی و رانندگی فعالیت می‌کنند، معمولا نوع دست دوم یا مستعمل این بشکه های ترافیکی را هم موجود دارند و با قیمت مناسب‌تری می‌فروشند.

 

فروشندگان عمده استوانه ایمنی

فروشندگان عمده استوانه ایمنی استوانه‌های ایمنی معمولا چون دائمی نصب می‌شوند نوع دست دوم آن موجود نیست. پس بالطبع فروش آن از رونق بیشتری نسبت به بشکه‌های ترافیکی برخوردار است. یکی از کاربردهای این استوانه ها در زیباسازی و افزایش امنیت ساختمان است. صاحبان این منازل به عنوان خریدارن جزئی، خرید خود را از فروشگاه های عرضه محصولات ترافیکی تهیه می‌کنند. در این صورت قیمت استوانه ایمنی، به نسبت خرید عمده استوانه ایمنی کمی گرانتر تمام می‌شود. علت آن هم وجود واسطه‌ها در فروش این محصولات می‌باشد.تولید کنندگان قطعات پلاستکی، در زمینه تولید استوانه‌های ایمنی و بشکه‌های ترافیکی هم فعالیت می‌کنند. فروشندگان عمده استوانه ایمنی و کلا تجهیزات ایمنی و ترافیکی محصولات خود را از همین تولید کنندگان تهیه می‌کنند. این فروشندگان گاها مشاهده می‌شود که خدمات نصب استوانه ترافیکی را هم انجام می‌دهند تا از این طریق با سایر تولیدکنندگان به رقابت بپردازند. فروش عمده استوانه ایمنی بیشتر در شهرهای بزرگ و دفاتر فروش کارخانه‌ها صورت می‌گیرد. چون در شهرهای بزرگ با ترافیک زیاد کاربرد این محصول به مراتب از شهرهای کوچک بیشتر است و خریداران آن که پیمانکاران شهرداری و سازمان ترافیک هستند مهمترین خریدارن استوانه و بشکه ترافیک هستند.

خرید اینترنتی استوانه ایمنی زیر قیمت بازار

خرید اینترنتی استوانه ایمنی زیر قیمت بازارفروشنده تجهیزات ترافیکی برای جذب مشتری و افزایش مشتری، باید تسهیلاتی برای خریدار ایجاد کند تا خریدار تشویق به خرید شود. خرید اینترنتی امروزه خیلی رواج پیدا کرده، برخی فروشندگان یا سایت اینترنتی دارند یا از طریق شبکه‌های اجتماعی به تبلیغ و فروش تجهیزات ترافیکی مشغولند. خرید محصول از این طریق مزایای زیادی دارد. مهمترین آن هدر نرفتن وقت زمان و تعداد مشتریان بیشتر، است. فروشگاه های لوازم ایمنی و ترافیکی که به دنبال بدست آوردن این بازار هستند، علاوه بر داشتن دفتر فروش، یک فروشگاه اینترنتی را هم مدیریت می‌کنند. مجموعه ما در زمینه ی خرید و فروش انواع تجهیزات ترافیکی فعالیت می کند و شما مشتریان عزیز جهت خرید و اطلاع از قیمت استوانه ایمنی و قیمت کله قندی شبرنگ دار در اصفهان و سایر شهرهای ایران می توانید با کارشناسان ما در سایت ارتباط بگیرید.

روش دیگری که فروشندگان در جهت افزایش فروش انجام می‌دهند فروش استوانه ایمنی یا بشکه ترافیکی زیر قیمت بازار است، این فروشندگان یا خود تولید کنندگان هستند یا نمایندگی‌های این تولید کنندگان. به ندرت هم مشاهده می‌شود افرادی که محصول خود را زیر قیمت بازار می‌فروشند، از جنس بازیافتی یا درجه دو در ساخت محصول خود استفاده کرده‌اند. پس اگر دنبال خرید استوانه ایمنی ارزان قیمت هستید، به این نکات توجه داشته باشد و با چشم باز خرید خود را انجام دهید. چنانچه دنبال محصول درجه یک هستید، حتما محصول خود را از مراکز مجاز و داری سابقه خوب، تهیه کنید.


خرید استوانه ایمنی

استوانه ترافیکی فنری با انعطاف پذیری هنگام برخورد باعث جلوگیری از بروز حادثه و خسارت برای افراد پیاده و دوچرخه‌سوار شده است و در عین حال بدلیل ساختار مقاومی که دارد، بارها و بارها پس از برخورد وسایل نقلیه، به شکل اولیه خود باز خواهد گشت. کله قندی ترافیکی و میله ترافیکی از پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی تلقی می شوند. قیمت کله قندی پلاستیکی در لیست قیمت آمده است. برای خرید مانع ماشین و خرید اینترنتی تجهیزات ترافیکی کافیست با متخصصین ما در واحد فروش تماس بگیرید. قیمت مانع پارک خودرو و سایر تجهیزات پارگینگی و ترافیکی ما به نسبت کیفیتشان بسیار مقرون به صرفه است.
قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

خرید استوانه ایمنی


قیمت استوانه ترافیکی

میله ترافیکی یا همان استوانه ترافیکی بارز یکی از تجهیزات ترافیکی پر کاربرد جهت ایمنی راه ها و مسیرها همچنین پارکینگ ها میباشد. یکی از استوانه های پر کاربرد و پر فروش ما استوانه ترافیکی شبرنگ لانه زنبوری میباشد. استوانه ترافیکی شبرنگ لانه زنبوری از جنس پلی اورتان یا همان ایوا ساخته شده و مقاومت بالایی در برابر شرایط مختلف جوی دارد.برای اطلاع از قیمت استوانه ترافیکی اصفهان همچنین قیمت استوانه ایمنی و انواع موانع ترافیکی پلاستیکی، کله قندی فلزی، مانع ترافیکی یو شکل، استوانه ترافیکی فلزی، استوانه ترافیکی و کله قندی کافیست با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی


مرکز فروش تجهیزات ترافیکی در تهران

شرکت فرتو ترافیک با بهترین و مجرب ترین نیرو ها سالهاست که به تولید و فروش تجهیزات ترافیکی می پردازد. و با توجه به اینکه لوازم ترافیکی اغلب در محیط و فضاهای باز در مقابل شرایط جوی مختلف قرار می گیرند، از این رو کیفیت تولید و ساخت این لوازم برای ما و کارکنانشان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. انواع تجهیزات ترافیکی باید در مقابل بارش برف و باران و هر گونه تغییرات جوی از مقاومت بسیار خوب و مناسب و بالایی برخوردار باشند. که خوشبختانه تمامی محصولات ما این شامل این فاکتور می باشند. اکثرا خریداران این محصول تمایل به خرید اینترنتی تجهیزات ترافیکی و غیر حضوری این محصولات دارند و ما این امکان را برای مشتریانمان فراهم کردیم تا به راحتی ترین روش ممکن خرید خودرا انجام دهند.اکثر مرکز فروش تجهیزات ترافیکی در تهران، تجهیزات ترافیکی در کرج، فروشگاه تجهیزات ترافیکی در شیراز و … تجهیزات ترافیکی خود را از طریق ما تامین می کنند. شما هم جهت تامین انواع تجهیزات ترافیکی از قبیل انواع تابلو، علائم ترافیکیري، وسایل کنترل ترافیک، موانع راهنمایی و رانندگی، قیف پارک ممنوع و … با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

خرید کله قندی استوانه ای

همانطور که گفتیم کله قندی استوانه ای از انعطاف بسیار بالایی برخوردار بوده که حتی اگر بار ها ماشین های مختلف از روی آن بگذرند نیز، کله قندی استوانه ای به حالت اول خود باز می گردد. در واقع این کله قندی های استوانه ای به گونه ای تولید و ساخته شده اند که در برابر ضربه مقاومت بالایی داشته باشند. در خرید کله قندی استوانه ای، ابعاد آن بسیار مهم هستند. برای اطلاع از قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی، فقط کافی است تا با مشاوران ما تماس بگیرید.

مثلا ابعاد بزرگتر این استوانه ها برای هدایت مسیر و کنترل ترافیک مورد استفاده قرار می گیرد. و همچنین ابعاد کوچک تر این استوانه ها در پارکینگ ها و مکان های کوچک تر استفاده میشوند.

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

قیمت استوانه ترافیکی

استوانه ها ترافیکی یا استوانه باتومی ایمنی انواع مختلفی دارد و هر کدام از این مدل ها بر حسب کاربرد خود، خدمات شایان توجهی را در حوزه ترافیک و افزایش سطح ایمنی شهری و برون­ شهری ایفا می کنند. همچنین انواع کله قندی ها مانند کله قندی فلزی در کاهش هرج و مرج های ترافیکی در کنار استوانه ها نقش بسزایی دارند. قیمت تجهیزات ترافیکی تولید شده توسط مجموعه فرتو ترافیک از جمله قیمت کله قندی ترافیکی ، قیمت تابلو سرعت گیر ، قیمت استوانه ترافیکی و… به نسبت کیفیتشون بسیار مقرون به صرفه می باشد. زیرا هدف ما رضایت مشتریانمان می باشد. نصب استوانه ترافیکی بسیار آسان می باشد اکثر تجهیزات ترافیکی در کرج و سایر شهر های داخلی و خارجی محصولات مورد نیاز خود را از طریق ما حال یا با واسطه و یا بدونه واسطه تهیه می کنند.

انواع کله قندی

کله قندی ها نیز مانند دیگر لوازم و تجهیزات ترافیکی انواع مختلفی دارد. انواع کله قندی را میتوان از لحاظ رنگ و سایز، جنس و ابعاد طبقه بندی کرد. کله قندی ها ابتدا از لحاظ رنگ فقط به رنگ نارنجی تولید می شدند اما اکنون به رنگ های قرمز و زرد، سبز، آبی و سفید نیز در سطح شهر و جاده قابل مشاهده هستند. جنس کله قندی ها مانند استوانه های ترافیکی ابتدا بتنی و سیمانی بوده و به مرور زمان به صورت پلاستیکی تولید شده است. قیمت کله قندی ترافیکی را نیز می توانید همانند قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی دریافت کنید.

این کله قندی ها از انعطاف بسیار بالایی برخوردار بوده و آسیب خیلی کمتری به ماشین ها می زنند. روی کله قندی ها یک نوار شبرنگ متصل شده که در هنگام مه گرفتگی یا شب ها دید کافی به رانندگان بدهند و مسیر را به آنها نشان دهند.

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

تولید کننده استوانه ترافیکی

استوانه ترافیکی براي نشان دادن محدوده تغیییر مسیر و مشخص کردن راه ها در جاده ها و بزرگراه ها به كار مي رود و باعث می شود که ايمني منطقه حفظ شود، همچنین بازتاب بالای شبرنگ موجود بر روی این استوانه های ترافیکی موجب می شود از مسافت های دور نیز به راحتی قابل مشاهده باشند. از استوانه ها و مخروط های ترافیکی برای علامت گذاری موقتی مسیرها وهمچنین تفکیک راه نیز استفاده می گردد.استوانه های ترافیکی فوق گزینه ای مناسب برای هدایت ترافیک در خیابان ها و تفکیک موقتی مسیر می باشد. قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی در شرکت فرتو ترافیک بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. زیرا ما در شرکت فرتو ترافیک خود تولید کننده استوانه ترافیکی هستیم.

تولید کننده استوانه ایمنی

استوانه ایمنی ازجمله تجهیزات ترافیکی است که فروش بالایی دارد و تولید کننده استوانه ایمنی همیشه این نکته را مد نظر دارد. استوانه ترافیکی انواع مختلفی دارد و از فراوانی زیادی برخوردار است. این استوانه ها معمولا در جاده ها مورد استفاده قرار میگیرد تا ترافیک را هدایت و یا مسیر را به رانندگان نشان دهند. نام دیگر استوانه ایمنی، سیلندر ترافیکی یا همان استوانه ترافیکی می باشد.همانطور که گفتیم، استوانه های ایمنی در مناطق پر خطر که احتمال تصادف وجود دارد استفاده می شوند. اگر شما نیز به دنبال قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی می باشید، بهتر است مطالب این مقاله را دنبال کنید.

قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی

قیمت بشکه ترافیکی

در حال حاضر خوشبختانه در بین خرید های تجهیزات ترافیکی که از شرکت فرتو ترافیک انجام می شود خرید بشکه خطر یا همان بشکه ایمنی ترافیکی ارای سفارش بیشتری از سوی مشتریان ما می باشد. زیرا شرکت فرتو ترافیک خود تولید کننده بشکه های ترافیکی می باشد از این رو قیمت بشکه ترافیکی همانند قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی ما برای مشتری هایمان به نسبت کیفیتشان بسیار مقرون به صرفه می باشد.

خرید استوانه ترافیکی

استوانه ترافیکی را می توانید در فروشگاه های تجهیزات ترافیکی و همچنین فروشگاه های یراق آلات تهیه کنید. شما برای خرید استوانه ترافیکی باید اول، اطلاعات خود را راجع به استوانه ترافیکی و هر آنچه که در مورد آن وجود دارد کامل کنید. شما باید بدانید که استوانه ترافیکی چند نوع دارد، از چه جنسی ساخته شده و دارای چه ابعادی است. ما در این مقاله سعی می کنیم این اطلاعات را به طور مختصر برای شما شرح دهیم.  شما برای اطلاع از قیمت استوانه ایمنی در فروشگاه تجهیزات ترافیکی بهتر است به صورت حضوری به این محل مراجعه کنید.

دومین نکته ای که در خرید استوانه ترافیکی مهم است، اطلاع داشتن از ابعاد این استوانه ها می باشد. این نکته بسیار مهم می باشد که شما قصد دارید این استوانه را در کجا و برای چه کاری استفاده کنید. شما می توانید این اطلاعات را به صورت حضوری و غیر حضوری با نظر کارشناسان زبده ی این حوزه دریافت کنید. استوانه ترافیکی در گذشته از انواع بتنی و سیمانی ساخته می شد ولی به مرور زمان جنس آن تغییر کرد و از جنس پلاستیک ساخته شد. جنس پلاستیکی این استوانه ها بسیار بهتر می باشد. چرا که اولا آسیب کمتری به خودرو ها وارد می کند و دوما از قیمت پایین تری برخوردار است.

استوانه ترافیکی و کله قندی

محصولات ترافیکی فرتو با استفاده از مواد با کیفیت بالا و فناوری پیشرفته تولید می‌شوند. استوانه ترافیکی و کله قندی ما، با طراحی منحصر به فرد و کیفیت بی‌نظیر، عملکرد برتری را در محیط‌های ترافیکی و ساختمانی ارائه می‌دهند. استوانه‌های ترافیکی فرتو ترافیک با استفاده از مواد مرغوب و دوام بالا، به دلیل خاصیت تحمل آب و هوا، مقاومت در برابر آفتاب، و قابلیت مشاهده و تشخیص آسان توسط رانندگان، انتخاب شماره یک مشتریان حرفه‌ای در سراسر جهان هستند. همچنین، کله قندی ترافیکی فرتو ترافیک برای محیط‌های ترافیک شهری و ساختمانی استوانه‌هایی با بیشینه ثبات و ایمنی فراهم می‌کند. از طریق طرح‌ها و رنگ‌های مختلف، کله قندی ترافیکی به راحتی قابل تشخیص بوده و بهبود ایمنی و روانی ترافیک را تضمین می‌کند.

6

 1. با عرض سلام و خسته نباشید و با آرزوی قبولی طاعات در این ماه عزیز،تشکر فراوان جهت محصولات با کیفیت. و مرغوب مجموعه فرتو

 2. سلام می کنم خدمت شما شرایط فروش شما به چه صورتی هست آیا به صورت نقدی فروش دارین یا شرایطی هم کار می کنید برای یک شرکتی که در زمینه راه سازی کار میکنه ؟

  • سلام خانم دستجانی فراهانی. وقت بخیر. جهت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فروش مجموعه درارتباط باشید.

 3. سلام وقتی بخیر
  تجهیزات ترافیکی و جاده ای از کاربردی ترین و پر اهمیت ترین محصولات می‌باشد وچه بهار که این ملزومات با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه شود که باعث شود مصرف کننده از خرید خود کمال استفاده رو ببره و مجموعه شما این امر مهم رو به درستی انجام داده است با تشکر

 4. سلام خانم حبیب پور. وقت بخیر
  جهت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

 5. سلام خانم حبیب پور. وقت بخیر
  جهت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما