Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 47 in /home/xlxqsakl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش نیوجرسی پلاستیکی و موارد استفاده آن در کشور - فرتو ترافیک

فروش نیوجرسی پلاستیکی و موارد استفاده آن در کشور

فروش نیوجرسی پلاستیکی در مناطق مختلف کشور و از طریق مراکز عرضه انواع محصولات پلاستیکی عرضه می‌شود. و در موارد مختلف استفاده می‌شود که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به مسدود کردن راه؛ جداسازی مکان‌های مختلف؛ نشانه گذاشتن برای مکان‌های در حال بازسازی مثل چاه فاضلاب و … اشاره کرد. این وسایل پلاستیکی عموما دارای وزن نسبتا سبکی هستند که به راحتی قابل حمل و نقل باشند. و عموما شهرداری های سراسر کشور یکی از سازمان‌هایی هستند که برای موارد مختلف از این محصولات استفاده می‌کنند. و حتی به نیوجرسی در بعضی نقاط کشور؛ نیوجرسی شهرداری گفته می‌شود.

 

موارد استفاده نیوجرسی پلاستیک در کشور

موارد استفاده نیوجرسی پلاستیکی در کشور مختلف است. و اژ آن در موارد گوناگونی استفاده می‌شود که از جمله‌ی کاربرد های این وسایل پلاستیکی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • استفاده در شهرداری های سراسر کشور برای موارد مختلف از جمله به عنوان مسدود کننده راه؛ جدا کننده راه؛ و …
 • استفاده برای مشخص کردن مکان‌هایی که در حال بازسازی و ساخت است.
 • استفاده به عنوان بازدارنده برای ورود به بعضی مکان‌ها
 • استفاده برای پارتیشن بندی مکان‌های مختلف عمومی مثل پارکینگ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها
 • و …

فروشندگان نیوجرسی پلاستیکی در ایران

فروشندگان نیوجرسی پلاستیکی در ایرانفروشندگان نیوجرسی پلاستیکی در نقاط مختلف کشور عزیزمان ایران فعالیت می‌کنند. و به پخش نیوجرسی پلاستیکی در سراسر کشور مشغول هستند.

مراکز بزرگ و معتبر عرضه انواع مختلف تجهیزات راه و ساختمان پلاستیکی در سراسر کشور از جمله بزرگترین مراکز عرضه کننده انواع مختلف این نوع نیوجرسی ها می‌باشند. و از طریق این مراکز می‌توان این محصولات را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی خریداری نمود.

همچنین فروشگاه‌های اینترنتی مختلفی در زمینه عرضه انواع مختلف نیوجرسی ها از جمله نیوجرسی های پلاستیکی فعالیت می‌کنند. از طریق این فروشگاه‌ها نیز می‌توان نیوجرسی پلاستیکی ارزان را خریداری نمود. فقط قبل از خرید از این فروشگاه‌ها حتما از صحت اعتبار آن‌ها اطمینان کافی را حاصل نمایید تا دچار خسارات مالی زیادی نشوید.

لیست شرکت های پخش کننده نیوجرسی پلاستیکی در کشور

لیست شرکت های پخش کننده نیوجرسی پلاستیکی در کشورلیست شرکت‌های پخش کننده نیوجرسی پلاستیکی در کشور لیستی بلند بالا است و شرکت‌های مختلفی که در زمینه عرضه انواع مختلف تجهیزات ساختمانی و راهسازی فعالیت می‌کنند از جمله مهمترین مراکز عرضه و پخش نیوجرسی پلاستیکی هستند.

از طریق دفاتر رسمی کارخانه تولید نیوجرسی پلاستیکی می‌توانید اطلاعات کاملی در مورد شرکت‌های پخش کننده محصولات شان بدست بیاورید. همچنین از طریق جست و جو در سایت‌های اینترنتی فعال در این زمینه می‌توانید اطلاعات جامعی در مورد کارخانه‌های تولید کننده نیوجرسی پلاستیکی و همچنین شرکت‌های پخش و عرضه این محصولات در سراسر کشور بدست بیاورید.

تفاوت های انواع نیوجرسی پلاستیکی

تفاوت های انواع نیوجرسی پلاستیکیتفاوت‌های انواع نیوجرسی پلاستیکی موجود در سراسر کشور عموما بسته به پارامتر های ظاهری آن ها از جمله رنگ آن‌ها؛ وزن‌شان؛ اندازه و ابعاد این وسایل و همچنین پارامترهای دیگری مانند نوع مواد اولیه استفاده شده در تولید این نوع نیوجرسی ها و … برمیگردد. و در بازار سراسر کشور می‌توان انواع مختلفی از این محصولات را مشاهده و خریداری نمود.

ابعاد نیوجرسی پلاستیکی

ابتدا لازم است به این بپردازیم که نیوجرسی چیست؟ این وسیله ترافیکی، یک مانع بتنی یا پلاستیکی است که بیشتر برای جدا کردن خط های ترافیکی استفاده می کنیم. نام این وسیله به این خاطر نیوجرسی نامیده شده که اولین بازار ایالت نیوجرسی واقع در آمریکا از این مانع استفاده کرده اند. ابعاد نیوجرسی پلاستیکی ابعاد این مانع ترافیکی در اندازه های مختلفی وجود دارد که بسته به نوع کار شما، متفاوت خواهد بود. در واقع این گوناگونی ابعاد و کارکرد نیوجرسی با گذشت زمان ایجاد شد.

این مانع ترافیکی، انواع بلندتری نیز دارد که برای توقف خودرو ها و مسدود کردن راه برای خودرو ها استفاده می شود. امروزه فروش نیوجرسی پلاستیکی با استقبال زیادی رو به رو شده است.

تولید کننده نیوجرسی پلاستیکی

تولید کننده نیوجرسی پلاستیکی به خوبی می دانند که این مانع ترافیکی باید بسیار با دوام و مقاوم ساخته شود. فروش نیوجرسی پلاستیکی از این بابت زیاد است که این مانع ترافیکی خیلی مقاوم و با دوام و با هر شرایط آب و هوایی سازگار است. جالب است بدانید که این مانع ترافیکی برای محافظت از تصادفات و داشتن مقاومت بالا از سطح معینی از آب پر می شود و بعد از اتمام کار آب آن تخلیه می شود. البته نیوجرسی پلاستیکی را با چیز های دیگری نیز می توان پر کرد. مثلا استفاده از شن و ماسه و یا خاک.

نیوجرسی پلاستیکی در مقابل نیوجرسی بتنی، به راحتی حمل و نقل می شود و از این بابت این یک مزیت به حساب می رود. یکی دیگر از ویژگی های مهم نیوجرسی پلاستیکی مواد ساخته شدن آن است. این‌مانع ترافیکی از مواد پلی استاتیک ساخته می شود که مقاومت بالایی در برابر گرما و سرما دارد.

موارد استفاده نیوجرسی پلاستیک در کشور

نیوجرسی یک متری

نیوجرسی یک متری نیز همانند سایر ابعاد پلاستیکی آن از کاربرد های فوق العاده ای برخوردار است. که نیوجرسی پلاستیکی قابلیت اتصال به یکدیگر را دارند و این خود یک عامل مهم در فروش نیوجرسی پلاستیکی می باشد. از ویژگی های دیگر نیوجرسی یک متری این می باشد که :

 • از حمل و نقل آسانی برخوردار هستند.
 • استحکام خیلی بالایی دارند.
 •  نیوجرسی ها به یکدیگر متصل می شوند.
 • دریچه ورودی و خروجی آب دارند.
 • از مقاومت بالایی در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی دارند.
 • جایگزین موانع بتنی است.

نیوجرسی پلاستیکی نیز در دسته تجهیزات ترافیکی همچون سرعت گیر ترافیکی، استاپر ترافیکی، چراغ دستی های ترافیکی، استوانه یا کله قندی ترافیکی، سیلندرها و …. قرار می گیرد.

نیوجرسی ترافیکی

رنگ استفاده شده در این مانع ترافیکی به طور معمول زرد و قرمز می باشد. این رنگ ها به خاطر دید کافی در شب و مواقعی که مه وجود دارد استفاده می شوند. یکی دیگر از علت فروش نیوجرسی پلاستیکی با دوام بودن رنگ نیوجرسی ترافیکی می باشد. از نیوجرسی پلاستیکی زمانی استفاده می کنند که قابلیت حمل کردن آن برای کارفرما مهم می باشد
همانطور که گفتیم، نیوجرسی از مواد اولیه بسیار خوبی ساخته شده است که از این مانع ترافیکی در مسائلی همچون جداسازی مسیر ها و دوربرگردان ها، جلوگیری کردن از انحرافات خودرو ها، محافظت کردن از کارگران راه سازی، همچنین به عنوان یک مانع امنیتی تروریستی، به عنوان سیل بند و… استفاده می شود.

این مانع ترافیکی یکی از بهترین موانع برای جدا سازی موقت جاده ها و جلوگیری از حرکت خودرو ها هنگام پروژه ها و یا انتهای بلوار ها استفاده می شود. همانطور که گفتیم نیوجرسی پلاستیکی برخلاف نیوجرسی بتنی از قابلیت حمل و نقل آسان تری برخوردار است. اگر قصد خرید نیوجرسی پلاستیکی با هر نوع ابعادی را دارید، بهتر است با کارشناسان این حوزه مشورت کنید و خریدی دلخواه و عالی داشته باشید. همچنین می توانید با رفتن به فروشگاه های حضوری از جنس و کیفیت نیوجرسی پلاستیکی مطمئن شوید.

فروش نیوجرسی پلاستیکی و موارد استفاده آن در کشور

نیوجرسی پلاستیکی

به عنوان تولیدکننده تجهیزات ترافیکی، شرکت فرتو ترافیک با افتخار محصولات نیوجرسی پلاستیکی با کیفیت عالی را برای شما تولید می‌ کند. در شرکت فرتو ترافیک، ما به تولید نیوجرسی‌های پلاستیکی با طراحی منحصربه‌فرد و کیفیت بالا متعهد هستیم. نیوجرسی‌های پلاستیکی ما، به عنوان یک راهکار ایمن و موثر در راه‌ها و سیستم‌های ترافیکی شهری و بزرگراه‌ها، عملکرد بی‌نظیری را ارائه می‌دهند. تمام محصولات ما با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها و بهترین مواد اولیه ساخته می‌شوند. در فروش نیوجرسی پلاستیکی ما این تضمین می‌کنیم که نیوجرسی‌ های پلاستیکی ما مقاوم در برابر عوامل جوی، دارای عمر طولانی و قابل استفاده در شرایط سخت ترافیکی خواهند بود.

10

 1. ما توی اداره ای که کار میکنیم مسئول خرید از نیوجرسی های پلاستیکی این وبسایت خریداری کرده و برای راه بند استفاده کردیم خوب هستن شما هم اگه خواستید میتوید بخرید.

 2. سلام محصول نیوجرسی پلاستیک را برای شهرک خودمون خریداری کرده بودیم کیفیت خوبی با توجه به پلاستیکی بودند دارند سفارش این محصول را به شما هم توصیه میکنم.

 3. با عرض سلام و احترام ممنون از محصولات با کیفیت و مرغوبی که عرضه میکنید،موفق باشید

 4. ادب و احترام دارم به دوستان عزیزم در سایت ترافیکان لطفاً درمورد قیمت نیوجرسی پلاستیکی و همینطور نحوه ارسال کمی توضیح دهید؟..

  • سلام طاهر عزیز. وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فروش ما درارتباط باشید.

 5. سلام جداکننده های راهها اگر ازجنس پلاستیکی مقاوم باشند ورنگی همیشه مانع ترافیک شده ودورهم قابل مشاهده هستند

 6. با سلام و خسته نباشید در قسمت مشاوره و فروش تان و همینطور ادمین سایت ترافیک است خواستم تشکر کنم از نیوجرسی های بسیار خوب و با کیفیت تان که باعث می‌شوند در موقع تصادف خسارت زیادی به ماشین و همینطور سرنشین ها وارد نشود و سبک هستند و قابل جابجایی ممنون از سایت خوبتان

 7. سلام وقت بخیر
  ممنون از سایتون مطالب تون خوب بود حتما به دوستانی که قصد خرید دارن این سایت رو معرفی میکنم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما