Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 31 in /home/xlxqsakl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش اینترنتی انواع تابلو ترافیکی باکیفیت - فرتو ترافیک

فروش اینترنتی انواع تابلو ترافیکی باکیفیت

انواع تابلو ترافیکی باکیفیت های متفاوت و قیمت های مختلف در سایت های اینترنتی به فروش میرسند. در خرید این تابلو ها به کیفیت آن ها توجه ی ویژه کنید.

کاربردهای تابلو های ترافیکی

انواع تابلو ترافیکی

تابلو های ترافیکی جهت کاهش تصادفات جاده ای استفاده میشوند. این تابلو ها اطلاعات لازم اعم از سرعت مجاز، مسیر حرکت و غیره را به راننده میدهد.

رانندگان با توجه به این علائم بهترین مسیر حرکت خود را انتخاب میکنند و در جاده دچار گمراهی نمیشوند.

همچنین سرعت مجاز را از این تابلو ها متوجه میشوند که خود باعث کاهش تصادفات میشود.

علائم و تابلو های تراکیفی باعث کاهش ترافیک شهری میشود.

انواع تابلو های ترافیکی شامل چیست؟

تابلو ترافیکی انواع مختلفی دارندکه هر کدام اطلاعات خاصی را در اختیار راننده قرار میدهند. برای مثال چند نمونه را نام میبریم:

تابلو ترافیکی هشدار دهنده
تابلو های ترافیکی اعلام سرعت مجاز
تابلو های ترافیکی دستوری
تابلو های ترافیکی نشان دهنده ی مسیر

برند های تولید کننده ی تابلو های ترافیکی

ادرافول
کیوالایت
تری ام
اورانوس
الماس
دی ام

این نمونه هایی از شرکت هایی تولید کننده ی تابلو های ترافیکی هستند. البته اکثر شرکت ها علاوه بر تابلو های ترافیکی، تجهیزات دیگر ترافیکی مانند بشکه ی ایمنی، آینه ی محدب ترافیکیف سرعت گیر های هوشمند و چراغ های راهنمایی را تولید میکنند.

خرید انواع تابلو ترافیکی با کیفیت

تابلو های با کیفی، تابلو هایی هستند که طول عمر بالایی داشته باشند، در برابر شرایط محیطی و جوی مقاوم باشند، سازگار با محیط زیست باشند، از درخشنگی بالا برخوردار باشند، به راحتی قابل خواندن باشند و نظر راننده را جذب کنند.

برای خرید تابلو های ترافیکی با کیفیت بهترین روش خرید مستقسم از کارخانه است. زیرا هم محصول با کیفیتی را با تضمین به شما تحویل میدهد و هم با قیمت پاین تری تابلو را به شما میفروشد.

همچنین خرید اینترنتی نیز میتواند گزینه ی خوبی باشد زیرا با قیمت پایین تری محصول را میفروشند و میتوانید از پشتیبانی سایت فروشنده نیز استفاده کنید.

نصب انواع تابلو ترافیکی

انواع تابلو ترافیکی

برای نصب تابلوهای ترافیکی باید از بتن با عیار بالا استفاده کرد تا به طور کامل مستحکم شود و توسط باد و یا افراد کنده نشود.

برای نصب این تابلو ها از دستگاه پامچ اتومات استفاده میکنند و در زمانی که ترافیک بسیار کم است یعنی شب این کار را انجام میدهند.

همچنین در سایت ها امکان مقایسه ی انواع تابلو ها و قیمت هایشان به را حتی انجام میشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما