Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 62 in /home/xlxqsakl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شبرنگ تری ام امریکا-3m - فرتو ترافیک

شبرنگ تری ام امریکا-3m

شبرنگ تری ام امریکا-3m در دو رده شبرنگ تری ام 7 ساله EGP و شبرنگ تری ام 7 ساله AEGP ساخته شده طبق استاندارد های روز دنیا و تکنولوژی پیشرفته به صورت آنلاین توسط مجموعه ما عرضه شده و امکان ارسال لیست قیمت شبرنگ جهت خرید شبرنگ و ارسال محصول برای شهرهای مختلف امکان پذیر میباشد. در واقع شبرنگ ترافیکی صفحه ای نورانی است که می تواند درخشش زیادی تولید کرده و از فاصله ی دور در جاده ها و نقاط تاریک قابلیت دید داشته باشد. شبرنگ تری ام امریکا با مقاومت بالا در برابر ضربات و رطوبت در انواع مختلف تولید می گردد.

شبرنگ نواری 7 ساله برای استفاده در ساخت کفش و لباس کارکنان بسیار مناسب خواهد بود،هم چنین شبرنگ تری ام 10 ساله برای ساخت انواع تجهیزات ترافیکی شامل تابلو، علائم ایمنی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

شبرنگ تری ام امریکا-3m

 

شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا

شبرنگ ترافیکی با صفحه نورانی که دارد می تواند به هنگام شب با بازتاب نور چراغ های وسایل نقلیه باعث دید بهتر رانندگان در جاده ها و خیابان ها شده و از بروز هرگونه حوادث ناگوار جلوگیری به عمل آورد. همچنین شبرنگ تری ام امریکا-3m یکی از انواع مختلف شبرنگ های ترافیکی بوده و به شکلی ساخته شده است که بتواند در مقابل ضربات سنگین مقاوم باشد. شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا همچنین در مقابل شرایط آب و هوایی نامساعد هم مقاوم بوده و در گذر زمان دچار آسیب و رنگ پریدگی نمی شود. این محصول با کیفیت برخلاف دیگر شبرنگ ها، هم در روز و هم در شب از شفافیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

شبرنگ تری ام امریکا-3m

خرید شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا

شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا در گرید های مختلفی در بازار موجود می باشد که هر کدام کاربرد به خصوصی دارند. مثلا از یک مدل آن در ساخت کفش و لباس نیرو های کار استفاده می شود و از مدل های دیگر شبرنگ تری ام امریکا-3m در ساخت و طراحی تجهیزات ایمنی و ترافیکی مثل تابلو های راهنمایی و رانندگی، علائم ترافیکی، مخروط ترافیکی و… استفاده می شود. یکی از معتبر ترین و نام آشنا ترین مراکز فروش شبرنگ تری ام آمريکا مجموعه ما می باشد که شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا با همکاران ما در پشتیبانی سایت در ارتباط باشید و از نحوه ثبت سفارش و… مطلع شوید.

خرید شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا

پخش شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا

امروزه بازار فروش و پخش شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا با وجود سطح کیفیت بالای این مدل شبرنگ از رونق بسیار خوبی برخوردار است. شبرنگ تری ام آمریکا مشتریان خاص خود را دارد که اکثر آن ها این محصول را به شکل عمده تهیه می کنند. شبرنگ تری ام امریکا-3m قابلیت نصب بسیار راحتی داشته و با کیفیتی عالی و درجه یک در عرض 124cm با طول 45m به بازار عرضه می شود. از آن جایی که برخی از اشخاص برای خرید حضوری این شبرنگ ترافیکی ممکن است دچار مشکل شوند. و شرایط خرید حضوری را نداشته باشند، مجموعه ما به پخش شبرنگ ترافیکی تری ام آمریکا به سراسر کشور پرداخته است.

بررسی تخصصی و اجمالی شبرنگ تری ام امریکا-3m

شبرنگ تری ام امریکا-3m در عرض 124 سانتیمتر و طول 45 متر عرضه می گردد. این محصول دارای شفافیت بالا هم در روز و هم در شب می باشد. شبرنگ تری ام امریکا-3m در رده های 7 ساله ، 10 ساله و 12 ساله تولید می شود. این محصول درمقایسه بادیگر شبرنگ های ترافیکی دارای کیفیت و قیمت مناسب وطول عمر بیشتر ورنگ بهتر میباشد. و همچنین دارای قابلیت نصب آسان ، انعکاس نور بالا و بسیار مقاوم در برابر شکندگی میباشد. مجموعه ما بهترین قیمت شبرنگ تری ام امریکا-3m را ارائه می دهد.

شبرنگ تری ام امریکا-3m

دیگر موارد استفاده از شبرنگ ترافیکی:

  1. جهت هشداردادن به رانندگان و با هدف کاهش سرعت آنها
  2. در تابلوهای ترافیکی و علائم راهنمایی و رانندگی مانند: تابلوها، استوانه ایمنی و مخروط ترافیکی و بشکه ایمنی

وجود شبرنگ در علائم ترافیکی به دلیل رانندگی در شب و افزایش دید رانندگان، دارای اهمیت زیادی می باشد. شبرنگ ترافیکی به منظور حریم بندی و افزایش ایمنی منطقه به خصوص برای رانندگی در شب ، استفاده می شود.

شبرنگ تری ام امریکا-3m

دیگر ویژگی های شبرنگ m3 :

 شبرنگ ترافیکی دارای مزایای زیر می باشد: درخشندگی اولیه زیاد ،زمان نور دهی طولانی ، دوام بالا ، قیمت مناسب. باید توجه نمود که به منظورعملکرد مناسب علائم شب نما ، باید علائم در مکان مناسبی قرار گیرند که توانایی جذب نور توسط شبرنگ را داشته باشد.

شبرنگ تری ام امریکا-3m

کیفیت شبرنگ به میزان نور منعکس شده از سطح آن بستگی دارد. میزان بازتاب شبرنگ ، توسط کارخانه  تولید کننده اعلام شده و همچنین به وسیله ی دستگاه رفلکتومتر قابل سنجش می باشد. شبرنگ ها قابل انعطاف بوده و قابلیت تحمل شرایط محیطی متفاوت را دارند. دو خاصیت مهم آنها : نور را به خوبی بازتاب می کند و پس از نصب شدن به سختی از سطح جدا می شوند. مجموعه ما ، در جهت خرید و فروش لوازم ایمنی ترافیکی پس از بررسی های انجام داده بر روی کالا های مشابه در بازار، این محصول را به دلیل رعایت استاندارد های لازم معرفی می نماید.

مزایا
– قابلیت انعطاف پذیری بالا
– 1-دائمی و غیر قابل جداسازی
– 2-دارای چسب قوی
– 3-قابل استفاده در سطوح عمودی، صاف، منحنی و پر پیچ
– 4-دارای گارانتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما