Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/xlxqsakl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید انواع استوانه ترافیکی پلاستیکی - فرتو ترافیک

خرید انواع استوانه ترافیکی پلاستیکی

امروزه خرید انواع استوانه ترافیکی پلاستیکی هم به صورت مستقیم و هم آنلاین امکان پذیر شده است که مزیت خرید مجازی در این است که در وقت و هزینه خریدار صرفه جویی شده و موجب می شود تا بدون اتلاف وقت، سفارش مورد نظر خود را به هر تعدادی داد البته چون تنوع زیادی دارد انتخاب نوع آن بر اساس سلیقه مشتری است و خود خریدار می تواند طرح های آن را در سایت ببیند‌.

خرید انواع استوانه ترافیکی پلاستیکی

5 ویژگی مهم استوانه ایمنی ترافیکی

5 ویژگی مهم استوانه ایمنی ترافیکی استوانه ایمنی ترافیکی از ویژگی های زیادی برخوردار می باشد که ما در اینجا به ۵ مورد از آن اشاره می کنیم:

۱- اولین مزیت ان این است که موجب می شود با نصب آن رانندگان راهنمایی شوند، مثلا اگر در جایی خطر سقوط وجود داشته باشد این استوانه ها را قرار داده تا رانندگان اطلاع پیدا کنند.

۲- این استوانه ها در رنگ ها و طرح های مختلفی وجود دارد و بنا به استفاده که شخص دارد خریداری می گردد، که رنگارنگ بودن آن و باکیفیت بودن یکی از مزیت های خوب آن می باشد.

۳- یکی دیگر از ویژگی های مهم دیگر آن در این است که منعطف بوده و در برابر هر گونه ضربه ایی که به آن وارد شود، آسیب نمی بیند و همچنین در برابر سرما و گرما نیز مقاومت لازم خود را دارد.

۴- وزن سبکی دارد و به راحتی قابل حمل و نقل می باشد و اینکه از نظر قیمتی هم مناسب می باشد و رنگ های شبرنگی که دارند موجب می شود تا از نظر ظاهری هم بسیار شیک باشند.

۵- از نظر ماندگاری عمر زیادی دارد، چون جنس آن پلاستیکی می باشد که فشرده شده است.

قیمت انواع استوانه ترافیکی پلاستیکی

قیمت انواع استوانه ترافیکی پلاستیکی اگر در مورد قیمت استوانه ترافیکی از نوع پلاستیکی بخواهید بدانید، می توانید با مراجعه به سایت برندی که مورد نظرتان است و از بابت کیفیت آن مطمئن هستید قیمت های به روز رسانی شده را که نرخ های روز هستند را مشاهده نمایید.

البته لازم به ذکر است که برند های معتبر و شناخته شده از نظر قیمتی بالاتر هستند و ارزش مادی بیشتری دارند، ولی نمی توان دقیق قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد و هر روز شاهد نوسان قیمت آن در بازار ها هستیم.

لازم به ذکر است که برای کسانی هم از شهرستان سفارش استوانه ها را می دهند قیمت کمی بالاتر می افتد، زیرا هزینه حمل و نقل تا مقصد هم به آن اضافه می شود و در نتیجه با قیمت نسبتا بالاتری آنها را می خرند ولی باز هم به سود آنها تمام می شود و می توانند روی آن سود کشیده و بفروشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما