Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/xlxqsakl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید کنندگان کله قندی خیابان - فرتو ترافیک

تولید کنندگان کله قندی خیابان

تولید کنندگان کله قندی خیابان

کله قندی خیابان یکی از تچهیزات ترافیکی است که برای مشخص کردن مسیر رانندگان در جاده ها، پارکینگ ها و نمایشگاه های خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به کاربرد گسترده کله قندی خیابان تولید آن در کشور ما در سطحی گسترده صورت گرفته و رواه ی بازار فروش می گردد. کله قندی خیابان در رنگ های مختلف تولید گشته و بسته به نوع استفاده آن دارای ارتفاع های متفاوتی است. کله قندی خیابان با شبرنگ یا بدون شبرن تولید می شود که شبرنگ دار ها برای نشان دادن مسیر از راه دور را دارد.

تولید کنندگان کله قندی خیابان

آشنایی با انواع کله قندی ترافیکی

آشنایی با انواع کله قندی ترافیکی کله قندی ترافیکی دارای انواع مختلفی است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. کله قندی ترافیکی ژله ای: این نوع از کله قندی های ترافیکی بسیار در برابر ضربه مقاوم هستند و برای استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی مختلف بهترین گزینه است چراکه معمولا از جنس پلاستیک هستند. کله قندی های ژله ای در زمان تصادفات شکسته نمی شود از این رو قیمت آن نسبت به دیگر کله قندی های موجود در بازار بیشتر است.
  2. کله قندی کف لاستیکی: این نوع کله قندی ها معمول به کله قندی های دو رنگ معروف هستند که قسمت پایه آن مشکی بوده و قسمت مخروطی شکل ناررنجی رنگ است. کله قندی کف لاستیکی همانطور که از اسمش مشخص است قسمت پایین آن از جنس لاستیک می باشد که باعث افزایش مدل ایستایی آن می گردد. این مدل دارای کاربرد های متعددی است و بر این اساس قیمت بیشتری هم دارد.
  3. کله قندی ترافیکی قلاب دار یکی دیگر از انواع کله قندی های ترافیکی است که برای مسدود کردن جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد. این مخروط ها اغلب اوقات در پارکینگ ها، نمایشگاه ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.
  4. یکی دیگر از انواع کله قندی های ترافیکی کله قندی های تاشو هستند که معمولا از پارچه های ضد آب تهیه می شود. این مخروط ها با توجه به جنس پارچه ای که دارند بسیار سبک بوده و به راحتی می توان در جاده ها از آن ها استفاده نمود.

فروشگاه عرضه کله قندی خیابان

فروشگاه عرضه کله قندی خیابان با توجه به افزایش استفاده از کله قندی خیابان در ترافیک های جاده ای بازار عرضه کله قندی بسیار پر رونق می باشد به طوری که فروشگاه های متعددی در این زمینه فعالیت دارند که از جمله آن ها می توان به فروشگاه آنلاین ما اشاره نمود که بهترین کله قندی خیابان را که معمولا از جنس PVC یا پلاستیک هستند را در رنگ های مختلف به خصوص قرمز را در سایزبندی های مختلف در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما