بازار خرید استوانه ایمنی ترافیکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با استوانه ایمنی ترافیکی شبرنگپخش استوانه ایمنی ترافیکی به صورت مستقیم

استوانه ایمنی ترافیکی یکی از اجزای تشکیل دهنده کنترل ترافیک به شمار می رود. این استوانه همانطور که از نامش پیداست به شکل ثابت و یا متحرک در قسمتهایی که احتیاج به تعمیر دارند استفاده قرار می گیرد. همینطور استوانه ایمنی ترافیکی در انواع گوناگون طراحی شده که برخی از آنها ساختار فلزی و برخی ساختار پلاستیکی دارند و ساختار فلزی برای استفاده های طولانی مدت و برای علامت گذاری و مشخص نمودن مسیر به کار گرفته می شود. در حال حاضر بازار خرید استوانه ایمنی ترافیکی، محصول خود را به صورت عمده و جزئی با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

بازار خرید استوانه ایمنی ترافیکی

آشنایی با استوانه ایمنی ترافیکی شبرنگ

آشنایی با استوانه ایمنی ترافیکی شبرنگ استوانه ایمنی ترافیکی شبرنگ یکی از لوازم ایمنی برای نظم دادن راه‌ها و جدا نمودن ماشین و وسیله نقلیه عمومی می باشد. جنس این استوانه از پلی اورتان بوده و یک نوع جدا کننده در جاده ها و معابر شهریه که به طور ثابت در جای خود قرار گرفته اند.

همینطور بیشترین رنگی را که شامل هستند رنگ زرد و نارنجی می باشد، و لازم است بدانید فرق بین اصفهانی و کله قندی این می باشد که استوانه را می توان تا طولانی مدت برای مشخص نمودن مسیر و علامت گذاری استفاده نمود اما کله قندی فقط برای هشدار دادن در مکانهایی که تعمیرات می انجامد مناسب است.

جنس استوانه ترافیکی شبرنگ از پلاستیک فشرده بوده و با ظاهری نرم و انعطاف پذیری که دارد در برابر آب و هوای گوناگون بسیار مستحکم و مقاوم می باشد، حتی نوع پلاستیکی که در آن به کار برده شده سبب گشته تاا عمر طولانی تری را دارا باشد و همانطور که از نامش پیداست، این وسیله در شب راه را بهتر نشان می دهد و همین موضوع باعث می گردد تا خطرات در شب نیز کاهش یابد.

پخش استوانه ایمنی ترافیکی به صورت مستقیم

پخش استوانه ایمنی ترافیکی به صورت مستقیم استوانه ترافیکی بسیار سبک وزن بوده و نصب آن نیز بسیار راحت و آسان می باشد. همینطور تولید کننده این استوانه را در انواع های مختلف طراحی نموده که هر کدام دارای کاربرد های گسترده ای هستند.

به عنوان مثال: استوانه ایمنی نارنجی امروزه کاربرد بیشتری داشته و رنگ نارنجی آن نشان دهنده این است که خودرو نباید از این مکان عبور کند و رنگ سفید میانی آن نشان از شبرنگ بودن آن که مانع تصادف خودرو می شود.

در حال حاظر پخش استوانه ایمنی در مجموعه ما به صورت مستقیم بوده که سبب حذف واسطه ها و دلالان از بازار این محصول شده است و همین موضوع باعث شده تا این محصول پر کاربر بازار فروش خوبی در ایران و کشورهای خارجی داشته باشد.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید